Kahva-Apinat etsii uusia pelaajia joukkoonsa. Olemme kohtuullisen tuore klaani, joten siksi jäseniäkään ei ole juuri nimeksikään.
Ideamme on koota rento porukka, joka osaa pitää hauskaa. Päämäärämme ei ole niinkään totinen ja vakava toiminta.
Jos klaanin sisälle syntyy esimerkiksi iskukykyinen nyrkki, johtajisto ei vastusta pelaajien omatoimisesti organisoimaa vakavampaa yrittämistä.
Suositukset:
- X-tier vaunu (jos kymppiä ei löydy, arvioimme tapauskohtaisesti)
- Ikäraja: 16 vuotta, voidaan arvioida tapauskohtaisesti tarvittaessa
- kohtuullinen suomen kielen osaaminen
Rekryt hoitaa Jonskqi ja Nipu26
Tämänhetkinen jäsenmäärä: 8
WoT klaani Kahva-Apinat [K-A] rekrytoi pelaajia
Nipu26
3
104
Vastaukset
- Pz4D
Mikäpä mahtaa olla klaani-pelaajien ikähaitari?
- Nipu26
keski-ikä huitelee 25 luokkaa
- XVMstats
Juu ei noilla statseilla ainakaan maailman kartoille mennä jos clan warsia halajaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703169
- 622515
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562156Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942075- 551972
- 421604
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141273EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391188- 61103