Voi hyvät hyssykät teitä,jotka sanotte että joutuu olemaan yksin. . Luoja kaikessa viisaudessaan,vai olikohan se Allah,loi meille suun,äänihuulet,ja älyn. Eikö niiden avujen kanssa jo pääse aika pitkälle yksinäisyyden poistossa. . Onpas jokunen onneton päässy jopa alttarille asti.
eihän ihmisen tarvitse yksin olla
mooottoriturpa
3385
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
mitä sitä odottaa että kaikki tulee tarjottimella eteen ja mitäs jos ei olekkaan kivaa.Itsestä on kaikki kiinni,ei voi muita syyttää mistään.Mutta jos haluaa olla yksin,sillon on turha siitä narista!
Hämärästi muistan jostain yhteydestä jonkun kallonkutistajan sanoneen että ne ulkoisestikin ihan normaalin näköiset naiset ovat yksin koska laativat yksityiskohtaisen vaatimuslistan ominaisuukista jotka miehen tulee täyttää - eivätkä salli tarpeeksi monta poikkeusta.
Ja mitä vanhemmaksi listaansa jakkupukunsa taskussa suojelee, sitä varmemmin mitään ei löydy kun me vaatimukset täyttävät ollaan kuitenkin jo varattuja ;) Heips
Miksi muuten ihmiset pelkäävät itsensä ns mokaamista. Miksi saamarissa täytyy koko ajan olla fiksu ja filmaattinen,ainakin näytellä sellaista. On reilusti oma tyhmä pöljä itsensä niin se oikea pöljänpuolikaskin tunnistaa sut helpommin.