salasuhde

tuulimiina

onkohan kysyin taroteilta kortit tulivat menneisyys sauvojen prinssi nykyh kuu ja tulevaisuus sauvojen 4 mitäköhän meinaa kiitos vastauksesta.

2

310

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kimalle

      Eli kysyit onko salasuhde jollakin toisella?

      Sauvojen nelonen on kyllä sellainen, että riippuu ihan siitä onko toinen ollut kiinni vanhassa aijemmin, Jos näin, niin halua viedä vanha suhde loppuun löytyy, vaikka ei aikoisikaan pettää fyysisesti.

      Jos ei niin sitten toisella varmasti ei ole salasuhdetta, koska haluaa yrittää nykyisessä suhteessa tai vähintään selvittää asiat kahdestaan ennen tulee edes mahdollista eroa.

      Tuo kuu on kyllä sellainen, että siinä on paljon pelkoja, mitkä sokaisevat todellisuuden ja ikävät mielikuvat. Ellei sinulla ole vedenpitäviä todisteita niin unohda tuo ajatus. Tarotit varoittaa kyllä yleensä paljon selkeämmin jos jotakuta petetään.

      • 4 Smile

        Kuun valossa elävät unet ja intuitiot, eli minun tulkintojen mukaan kysyjä saattaa elää jonkunlaisessa haavemaailmassa - kuu myös varoittaa jalkojen juuressa piileväsä vaarasta, kun keskellä unelmointiaan, ei tajua lähellä olevaa vaaraa.

        Sauvojen nelonen - kumminpäin nyt sitten sattuu olemaan. Jos nurinperin - kuvastaa yleistä tyytymättömyyttä asioitten kulkuun. Jos oikeinpäin, tunnelma on positiivisen odottava.

        Sauvojen prinssi, minun tulkinnoissani on, yleensä kirkasotsainen nuorehko ristiverinen mies, kuvastaa myös levottomuutta aiheuttavia tilanteita


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      416
      1951
    2. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      148
      1427
    3. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      173
      1388
    4. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      116
      1336
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      28
      1136
    6. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      892
    7. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      229
      856
    8. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      62
      714
    9. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      26
      655
    10. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      124
      645
    Aihe