Ketä menossa Alanyaan 2.1

Split

Onko teistä kukaan menossa Alanyaan 2.1, Deturin pitkälle matkalle? :) Ite meen, ja odotus on hirmuinen!!! :)

4

888

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyttö

      no on sulla hyvä ajankohta...!

      ihan kesä-heilaako olet menossa tapaamaan? ;)

    • Tassu

      En ole itse menossa, mutta oletko sinä ennen käynyt siellä talviaikaan? Talvi yleensä antaa näistä rantapaikoista aivan toisenlaisen käsityksen kuin kesä. Vois mielestäni sanoa, että hyvässä ja pahassa mielessä. Mukavaa matkaa, toivottavasti et pety.

      • split

        oon jopa asunut alanyassa ympärivuotisesti muutaman vuoden joten tiedän mikä siellä on talvisin meininki... ja ihan tiedoksi vaan kaikille jotka jaksaa narista, meen alanyaan tapaamaan kummitytärtäni... että se siitä sitten ;)


      • RISU
        split kirjoitti:

        oon jopa asunut alanyassa ympärivuotisesti muutaman vuoden joten tiedän mikä siellä on talvisin meininki... ja ihan tiedoksi vaan kaikille jotka jaksaa narista, meen alanyaan tapaamaan kummitytärtäni... että se siitä sitten ;)

        Olen itse tulossa Alanyaan mahdollisesti deturin lennolla tai muulla ko ajankohtana. Siellä on tosi mukavaa talvella. SIlloin paras käydä eri paikoissa.Ei liian kuuma. Samoin ooppera on tosi upeata ja edullista.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan

      Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs
      Ikävä
      48
      1251
    2. Maskuliininen herrasmies

      Tekee aloitteen. 🌸
      Ikävä
      158
      1077
    3. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      60
      919
    4. Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.

      Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää
      Ikävä
      27
      736
    5. Ollaanko me tyhmiä mies?

      Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä
      Tunteet
      51
      731
    6. Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"

      Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli
      Maailman menoa
      178
      729
    7. Kiinni on siekkilän yliajaja

      Eilen illalla saatu kiinni Varsinais-Suomessa tämä henkilö.
      Mikkeli
      8
      722
    8. Näyttävin pariskunta

      Ketkä lie tällä kylällä kääntää päät?
      Suomussalmi
      11
      719
    9. Kannattaako kaikki Abrahamilaiset uskonnot jättää?

      Ja seurata jotain ihan muuta?
      Hindulaisuus
      346
      708
    10. Kamalateltta

      Kalateltta... Kuivia,kylmiä, suolattomia muikkuja kalliiseen hintaa. Viimeinen kerta kun käyn syömässä tuolla. Edellise
      Kuhmo
      11
      661
    Aihe