Lukion tyttöjen lääkärintarkastus

Lääkäri

Olen nuori, juuri valmistunut mieslääkäri ja työkseni teen lukion oppilaille lääkärintarkastuksia. Virallisesti niihin ei kuulu alapään tutkimus. Pojat sekä rumat, läskit tms. tytöt jätänkin rauhaan ja teen vaan normaalitutkimukset alusvaatteet päällä.

Sen sijaan kaikkien kauneimmat lukiotytöt pyydän riisumaan kokonaan alasti että saisin katsella heidän tissejään ja pilluaan. Monet tytöt menevät tästä ihan punaiseksi, mutta se vaan kiihottaa minua. Kaluani housuissa seisottaen teen heille ensin normaalitutkimukset. Lopuksi puristelen hieman tissejä ja kopeloin pillua. Teen tämän niin että tytöt luulevat sen olevan ihan normaalia tutkimusta.

Kun tyttö on sitten pukenut ja lähtenyt ulos tutkimushuoneesta, niin runkkaan.

11

24287

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ....

      pedofiili.

    • diudiuu

      kova jätkä.

      • !!!

        V**** Sä oot pimee... saunan taakse tollaset ja nappi ottaan


    • Lääkäri

      Tänään tarkastin juuri erään kauniin tytön. Minulla oli koko ajan vetoketju auki ja juuri kun tutkin tytön pillua, niin päästin seisovan kaluni housuista ulos.

      Sanoin: "Hups", laitoin kalun takaisin housuun ja vetoketjun kiinni, ja jatkoin tutkimusta. Vähänkö tyttö oli punainen pois lähtiessään.

      • Joo-o...

        Juu, ihan kiva TARINA...


      • eikaisentään

        Kas kun et sohassu samantien sisään ja nusassu, ois saanu tääkin tarina lisää uskottavuutta... juu-uh.


      • ...---...

        ja sitten sinä heräsit


    • niimpäniin

      ja sitten heräsin unestani normaalina 14v pervona ...

    • Aida

      Sisit kyllä tarkastaa mut ihan heti, ja tehdä jotain enemmänkin kuin kopeloida ;)

    • nii varmaan

      kaikenlaisii runkkareita SITÄKI on... hohhoijaa...

    • yks vaa

      niin minäkin teen :))))) hyvä ku on mielikuvitusta, se auttaa :))))))))))

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      121
      7515
    2. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      660
      4874
    3. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      24
      3194
    4. Nainen, ota nyt rauhallisesti

      Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä
      Ikävä
      138
      1327
    5. 50
      1325
    6. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      93
      1214
    7. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      159
      1156
    8. Ajattelen sinua kiitollisuudella

      Olet minulle jotain kaunista, jotain, joka tapahtui elämässäni. Et ole minulle pakkomielle enkä vaadi sinulta yhtään mi
      Ikävä
      55
      983
    9. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      17
      892
    10. Sinulle tiedoksi

      Olen paljon miettinyt sitä hetkeä, kun uskalsin näyttää pienin elein ja kertoa pienesti, eli hyvin hillitysti sinulle si
      Ikävä
      27
      873
    Aihe