kysymyksiä huutokaupan saunasta

https://huutokaupat.com/fi/v/117700


näättekö ammattilaiset päällepäin onko kaikki ok?
mikähän valmistaja?
paljonko tuosta enintään maksaisitte?
3120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

4-5 tonnia ja vastaavia löytyy Googlelta ympäri suomen joten ei välttämättä kannata näkemättä ostaa vaikkakin näyttäisi ihan asialliselle

Äänestä

kaksi kertaa vahvemmasta hirrestä, kiinteällä betoniperustuksella laattavalut, tiilihormilla -palomuureilla lähes kaksi metriä suurempana alle 5000€lla avaimet käteen joten ao. huutokaupan kohde ja sen hinta sai laskemaan alle

Äänestä
  • tse tehty avaimet käteen -ensimmäistä kertaa kuulen näin tätä termiä käytetyn.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


täysummikko kirjoitti:

https://huutokaupat.com/fi/v/117700


näättekö ammattilaiset päällepäin onko kaikki ok?
mikähän valmistaja?
paljonko tuosta enintään maksaisitte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu