IPhone 5

Kannattaako minun vaihtaa sony xperia z1 compact iphone 5:seen vai odottaa että joku ostaa mun puhelimen? Tästä on on ilmoitus torissa ollut jonkun verran yli viikon eikä ketään kysynyt ja 296 näyttökertaa enkä millään jaksa odottaa että tästä kysellään :D
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei kannata. Tällöin vaihdat paremmasta paljon huonompaa.

Laita Huuto.nettiin myyntiin. Siellä liikkuu paljon puhelinten ostajia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimetön7272 kirjoitti:

Kannattaako minun vaihtaa sony xperia z1 compact iphone 5:seen vai odottaa että joku ostaa mun puhelimen? Tästä on on ilmoitus torissa ollut jonkun verran yli viikon eikä ketään kysynyt ja 296 näyttökertaa enkä millään jaksa odottaa että tästä kysellään :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu