Kuka on tai oli imatran leuhkin ihminen ?

Mulla on pari nimeä heti alkuun ,mutta kohteliaana annan sinun aloittaa !


Ole hyvä kerro mielipiteesi.

perustella ei tarvitse !

Rohkeasti vaan nimiä !: tämä ei ole laitonta.eikä moraalisestikkaan kyseenalaista , vaan normaalia informaatiota kyläyhteisön asukkaista !
472240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 47

Vanhimmat

Mitähän jos menisit koulun käyntiäsi jatkamaan !

Äänestä

Ehkä mie oon leuhkin. Ja miun nimi on Johnny.

Äänestä
  • Voi höpö höpö! Imatralla on melkein
    30.000 ihmistä ???

    Äänestä

  • Höpöhö! kirjoitti:

    Voi höpö höpö! Imatralla on melkein
    30.000 ihmistä ???

    Imatra on kaupunki ,ei kyläyhteisö.

    Äänestä

  • Höpöhö! kirjoitti:

    Voi höpö höpö! Imatralla on melkein
    30.000 ihmistä ???

    Imatralla ei ole ollut 30000 ihmistä enää moneen vuoteen

    Äänestä

aloittaja hoi, kui monta aloitusta teet viikoittain? ootko yksinäinen, vailla mitään sosiaalista kanssakäymistä ? aattelin vaan, ku huudat kovasti ja vastailet itsellesi..

Äänestä
  • varmaankin on taas yksinäinen eikä kukaan lähde edes sen solvausleikkeihin mukaan vaikka vaalitkin on tulossa.

    Äänestä

  • PIA RASK kirjoitti:

    varmaankin on taas yksinäinen eikä kukaan lähde edes sen solvausleikkeihin mukaan vaikka vaalitkin on tulossa.

    Minä toivon kovasti saavani runsaasti Irakin ja Syyrian mulkkua anukseeni.

    Kirjoitin edellisen kommentin nimimerkillä "PIA RASK" hämätäkseni vähän lukijoita.
    Eikös se sallita tällaiselle SEINÄHULLULLE kuin minä. Hih!

    Ystävällisin terveisin

    Savonlinnan HULLU mies
    Pia Raskin väsymätön vainoaja
    paskat housussa

    Äänestä

Vastaan ent napintorin kaup HV ja bbn H N

Äänestä

karhunmäen kuolonkolarirattijuopon akka tuntuu olevan tosi leuhka vaikk ei ois varaa,,,vaan pitäs kulkea nenä maassa ja vain yöllä.

Äänestä
  • Aika käsittämätön on.

    Äänestä

  • Eikö teillä siellä ole todellakaan parempaa tekemistä, kuin laitella alulle typeriä viestiketjuja?
    Menokin on kuin Sodomassa ja Gomorassa, kumpaakohan aluetta aloittaja edustaa..

    Hankkikaa vaikka elämä !!!!!

    Äänestä

  • TAIJAT OLLA KATTEELLINEN VAI??

    Äänestä

  • liikenneturva.fi kirjoitti:

    Aika käsittämätön on.

    Ou Jee

    Äänestä

heheheheheheh vesi nousee........... kohra menee vettä korvaan.

Äänestä

aloittaja on juonut itsensä työttömäksi ja katkeroitunut.ei naista eikä työtä.se leuhka vei naisenkii.vedä kätöseenja nauti huomisesta tulee yhtä jännä,

Äänestä

tuo yläviestin kirjoittaja on kiivennyt tas Mount Everstille ilman pipoa HEHEHEHEHEH

Äänestä

npintorin ex kauppias ???

Äänestä

imatra on aivan helvatan nolo pikkukylä.ainoat viisaat ymmärtää muuttaa sieltä aikuistuttuaan muualle.

Äänestä

IMATRA = avuton pikkukylä vähä sama ko ois Juvemmalla

Äänestä
  • Kuka kieltää muuttamasta muualle?

    Äänestä

Myö asutaakii jo Poriss oli pakko muuttaa ko miu ukko pala ratista karhunmäellä.

Äänestä

Mie muutin Ouluu ko akka meni ILOtyökouluun sinne.

Äänestä

Myö tääl ruokolahel ollaa leuhkaa omaarvosa tuntevaa ukkoo ja akkoo.ja meil o pankkitileil vähä olemist.

Äänestä
  • Vuoksenniskan volkkariliikkeessä ainakin yksi kutaketjua kantava myyjä on sellainen, ettei voi liian vaatimattomaksi sanoa.

    Äänestä

  • 9gfkjj8576utj kirjoitti:

    Vuoksenniskan volkkariliikkeessä ainakin yksi kutaketjua kantava myyjä on sellainen, ettei voi liian vaatimattomaksi sanoa.

    etunimi alkaa varmaan j-kirjaimella....

    Äänestä

  • voihan vitjat kirjoitti:

    etunimi alkaa varmaan j-kirjaimella....

    Silloinhan sukunimi alkaa B.llä

    Äänestä

Joo mie tunnen sen... sill on ikuinen syys nivusissaan ( krooninen hiivatulehdus .

Tartutin sen sille tahallaan )

Äänestä

hauturi liikkeen isopomo on leuhka

Äänestä

Viestiketjun aloittaja on asukas IMARTALTA...Voihan martta, minkä teki.

Vastaukseni on virtasen ville.

Äänestä

ai Martta...

Äänestä

kyl ne on J.L ja sen puupääveli J.L

Äänestä

onks niil siskoo ?

Äänestä

Vesille venosen mieli. Kovaa on saimaan ristiaallokossa luovia, kun laineet iskee armotta edestä ja takaa. Vanha purjehtija ei hätkähdä, myrskyn kourissa herää taistelutahto uudelleen eloon.
Kohti uusia haasteita kokka koholla, nousten laineen harjalle, astuen alas. Vuoroin kuin vieraissa, aallokon keinussa.
Sade piiskaa,vastaan lyö kasvoille, sadepuku on turhaa. Vapaus haluaa myös antaa mahdollisuuden sateelle, kastua läpikotaisin.
Suuri on saimaa, ja suuria sen mainingit. Sen haluaa kokea,uudelleen ja uudelleen, suuren laineen kiihottavan kutsun...

Äänestä

kyl mie ennen naise kaa oon sillee , ko jossai venees istun aaltojen rytkees.... selkähä siin kipenee...............hö`?


Nyt pöljä pois sielt saimaalt ja heti.............

Äänestä

minkä ikäne keksii tämmösen kysymyksen..huh huh..

Äänestä

Varmaankin persu es luulee että hän iso poliitokko mutta täysi pelle

Äänestä

Julmalan Sassi ... se kuravaanari ... heheheheheheheh

Äänestä

No ainakin Pave Maijanen eikä edes osaa laulaa

Äänestä

taitaa olla susuki nousiainen vasikka

Äänestä

minä ehdottomasti minä!!!

Äänestä

No tottakai minä olen suosittu,koska kirjotatte mun typerään kysymykseeni hahaha...te muut olette mätisäkkiä minä olen paras A-ryhmään kuuluva SUOSITTU.

Äänestä

No mihis hävis nössö porukka ku minä olen leuhkis tööööt

Äänestä

guugleta ttes tänne niin tsekataan sun lärvi

Äänestä

Piiparisen Juha

Äänestä

Pena on suosituin !

Äänestä
  • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Imartan asukas: kirjoitti:

Mulla on pari nimeä heti alkuun ,mutta kohteliaana annan sinun aloittaa !


Ole hyvä kerro mielipiteesi.

perustella ei tarvitse !

Rohkeasti vaan nimiä !: tämä ei ole laitonta.eikä moraalisestikkaan kyseenalaista , vaan normaalia informaatiota kyläyhteisön asukkaista !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu