Mikähän mahtasi olla paras tapa ampua kyseiset Hellcatit alas? Maasta ampumalla niin että ase ohjautuu vehkeeseen vai lentohärvelistä ampuminen, vaiko kenties joku muu? Kiitos jos autatte sillä oon jumittanut tässä kohassa kuukauden!!! :D
Jak 2 Hellcat cruisers
TiiNuSKa
2195
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Destroy 5 Hellcat Cruisers
Strategia: Ota esiin Vulcan-ase, mene lentolaitteeseen ja paikallista kartalta ensimmäinen Vartijan alus. Vältä hälytyksen aiheuttamista ennen kuin olet päässyt Vartijan aluksen lähelle. Kun alus on löytynyt, lähesty sitä takaa ja ammu nopeasti suoraan kohti sitä, kunnes se putoaa.
Neuvoja: Kun olet piilossa tarpeeksi pitkään, hälytys menee ohi (kunnes seuraava Vartijoiden alus tuhotaan). Hyviä piilopaikkoja on vesislummin takaosassa tai mökkien alla sekä liikealueen kanavan suurten siltojen alla.
Kiitos paljon avusta! Se oli todella raivostuttava kohta, mutta kiitos sun mä pääsin sen.. Tosin pienellä tuurilla, kun sattu tuhoutuu kaks niit cruisereita samaan aikaan. Mutta kiitos!!!