nysse alkaa!!!

Kohta taipuu kravaatti suoraksi kun maha alkaa pienenmään:

http://www.hs.fi/talous/a1420425106969
3106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

turhaa tuhnu vielä onanoit kovin paljoa, ei ole edelleenkään mitään rommausta tulossa. sen sijaan mikä on hyvää, on se että nuo loiset joita leikkisästi kutsutaan "kiinteistön välittäjiksi" tosiaan joutuvat vetämään vittua vaan syvemmälle päähän, on sen verran kylmää kyytiä niille apinoille tiedossa.
siinä viimassa ja vastatuulessa kyllä viimeistään orjanmerkki suoristuu jos se ei vielä paskamahan sulamisella ole oiennut. saa työntää posti-astralla todellakin kiivaa ja kallellaan rattaat soikeana sonta-luukulta toiselle ja yrittää luukuttaa niitä ylihintaisia kennostoja hyväuskoisille hölmöille. pitää toivoa että tulee sellainen ydintalvi että nuo loiset kuolee sukupuuttoon sen aikana.

sammassa yhteydessä olisi ihan ok. jos menisi pesuveden mukana auto-jobbarit, konsultit, puhelimyyjät ja vakuutus myyjät.

Äänestä

Melkoinen rommaus tapahtuu asuntohinnoissakin tämän ja ensi vuoden aikana. Asia on täysin päivänselvä vähien ostajien odotellessa ja ansiosidonnaistippujien määrän noustessa jyrkästi.

Äänestä

Tuhnuilla pukkaa metaania soffaan, suhnuja tulee suolesta, kun Ok-Paroni tulee perimään julmalla sauvallaan, auts, Reino on kovilla, kun tuskaa pakottaa ja Einokin tulee kiilapoikana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KT-Jortsu! kirjoitti:

Kohta taipuu kravaatti suoraksi kun maha alkaa pienenmään:

http://www.hs.fi/talous/a1420425106969

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu