Miehet saunoo ja ehdottelee mukaan

nakki4

Mieheni kuuluu neljän äijän saunaseurueeseen. Äijät saunoo joka toinen viikko ja vuorotellen aina kunkin saunassa.

Joka kerta, taas viime perjantaina, kun oli meidän saunan vuoro niin äijät ehdottelee minua mukaan saunomaan. Ne muut äijät on viiskymppisiä ja minä ja mies olemme kolmevitosia.

Saa jatkaa.....

3

8104

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Avoimuus,

      Mene mukaan,se tuo kivan tunteen.Samalla tietyt estot haihtuvat,samalla näät toisia miehiä jotka voivat jopa antaa katsoessa sexsuaalista mielihyvää,ehkä mys mieten kihoitumisen,hienoja kokemuksia.Voi syntyä kiinostua paritteluun viraan kanssa.Löydät omat vahvuutesi.Mukaan rohkeasti,luulen,että miehesi hyväksyy sen?Kerro sitten ekakerrasta!

    • Kimmo234

      Jos ihan oikeat seksitreffit nappaa, niin suosittelen vilkasemaan http://seksiseura.info sivun. Ei ole ennen seksiseuraa yhtä helposti saanut.

    • Normi porukka menossa mutta nyt olisi tulossa muitakin naisia. Jos lähden niin sielä olisi kaikkiaan kolme naista ja neljä miestä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      39
      4831
    2. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      17
      3622
    3. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      69
      3433
    4. Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"

      Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L
      Maailman menoa
      100
      2784
    5. SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa

      SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral
      Maailman menoa
      86
      2660
    6. IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!

      "Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k
      Maailman menoa
      28
      2597
    7. Anteeksi T

      Aamulla olit iloisena huomenta toivottamassa ja minä naama mutrussa sanoi huomenet takaisin. Tajusin vasta yläkerrassa
      Ikävä
      16
      1623
    8. En mä tahallani ole näin hankala.

      Mulla oli kuusi vuotta sitten vähän samanlainen tilanne ja se päättyi huonosti. Ilmeisesti kuvittelin kaiken silloin ta
      Ikävä
      16
      1386
    9. Harmittaako että

      Annoit niin paljon positiivista huomiota ja rakkautta kaivatullesi
      Ikävä
      152
      1311
    10. Harmittaako mies, että yhteys katkesi?

      Olisitko halunnut, että olisi säilynyt jonkinlainen yhteys vai oliko parempi polttaa sillat takana?
      Ikävä
      179
      1272
    Aihe