Suomi24 uudistuu piakkoin ja nyt pääset kokeilemaan ja antamaan palautetta palvelusta.
http://www.beta.suomi24.fi/
Tervetuloa uuden Suomi24:n kehitysversioon!
8
159
Vastaukset
Raskaanliikenteen palstoille iso luuta lakaisemaan lervolässytyksiä ynnä suoranaista vittuilua, kunnon keskusteluista ei ole mitään ajatusta! Näissä näkee tämän ammattikunnan yhteenhiileen puhaltamisen ja paskan marjat, baanalla käsiä heilutellaan, baarissa ei tulla edes samaan pöytään...ollaan niin rekkamiästä että.
Sitten nämä nimimerkkien käyttäjät paitsioon, jokaisen pitää rekisteröityä, jotta saadaan nämä haukkujat vastaamaan puheistaan, todellista asiaa saiteille, negatiivistäkin, ei haukkumalla!- Rekkaus ei auta
Hei haloo. Pahimmat keskustelun sabotoijat ovat rekisteröityneitä ainakin ydinvoima ja kehitysideat palstalla, eikä niitä ole saatu käyttäytymään sääntöjen mukaisesti lainkaan. Toinen siellä purkaa omaa kaunaansa kokopäiväisesti.
- Helskatti!
Ei helkatti. Uusi soppakattila tulelle.
Taas ihan kaikki sekaisin! - suomi24/palautteet
Voisitte poistaa tuon jokaisen viestin alla näkyvän palstan otsikon. Jos olet palstan etusivulla, niin kyllä sen tietää millä palstalla on. Tuo haittaa merkittävästi palstan luettavuutta.
- markus-
Lopettakaa heti,kiitos!
- Aller.fi
Voittajat ovat poikkeuksetta niitä, jotka heittäytyivät rakentamaan uutta, eivätkä puolustamaan vanhaa.
– Pauli Aalto-Setälä - kehari24.fi
Taitaa olla samanlainen down-syndoomaversio kuin nykyinenkin.
huutonaurua
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1018043- 1075657
- 2795003
- 494943
- 763717
- 542940
- 642667
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222508Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292442- 422358