Vanha pesukone myyntiin??

v.1999 ostettu AEG:n ökolavamat mallinen päältätäytettävä kone pitäisi myydä kun tulee torni tilalle, missä kannattaa myydä???
On todella huippupeli mutta vaimo haluaa pesutornin.
2403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kokeileppa laittaa huutonettiin, jos saat digikuvan koneesta, vielä parempi...luulisin että menisi paremmin kuin esim. keltaisessa pörssissä, sitä en tiedä sitten paljonko tuosta saisi, varmaan joku 100-150e, uusiakin kun saa jo 300e

Äänestä

Heippa!
En tiedä missä siitä kannattaa ilmotella mutta, mä oisin valmis ostamaan sen.... Eli paljonko se maksais? mitkä on sen mitat? ja kuinka kaukaa sen joutuu hakemaan?
t: Taru

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aeg ÖKo kirjoitti:

v.1999 ostettu AEG:n ökolavamat mallinen päältätäytettävä kone pitäisi myydä kun tulee torni tilalle, missä kannattaa myydä???
On todella huippupeli mutta vaimo haluaa pesutornin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu