Baltic Queenille

Matkaseuraa pariskunnalle, helmikuussa?
6135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vaikkapa tanssiseuraa rouvalle?

Äänestä
  • Matkamies1 vois antaa rouvalle seuraa ,mutta ei tanssiseuraa

    Äänestä

  • matkamies1 kirjoitti:

    Matkamies1 vois antaa rouvalle seuraa ,mutta ei tanssiseuraa

    Ei ole tietenkään pakko tanssia jos et halua.
    Voit kirjoitella lisää vaikka tuonne: [email protected]

    Äänestä

Vielä ehtii mukaan...

Äänestä

Kyllä siellä laivalla on muutakin porukkaa. Ei tarvitse pelätä että ainoat matkustajat siellä olisitte...

Äänestä

Menkää laivan parhaaseen sviittiin sängylle.tulen ja äkistän kunnon kuset ja ripulit sänkyyn..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


rva&hra kirjoitti:

Matkaseuraa pariskunnalle, helmikuussa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu