Pienintäkään rikettä ei Jauhojärvi tehnyt,vai tekikö ?
Olympiakulta kuuluu Suomelle.
Puhdas omatunto
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Vai ei maalisuoran alussa kamppasi vastustajat ketoon että meni jauhot suuhun, tuhmasti teki pääasia että kultaa tuli.
En arvosta saatua Olympiakultaa tippaakaan. Pian heistä tulee vuoden urheilijoita Suomessa joka tapauksessa.
Ei sinun mielipidettä valinnassa kaivata kun et arvosta, meitä muita on sankoin joikoin eri mieltä sinun kanssa kun et arvosta urheilua tai liikuntaa.
"€--" mistä #¤%usta sinä niin päättelet. Joka päivä käyn lenkillä,olen itseasiassa liikkunut pian 10 vuoden ajan. Hiihtokilometrejäkin on takana 150km.
No no mieshän ootkin ja hiihtänyt enempi kuin minä, minä en ole metriäkään sukset on porstuassa lähtöä vaille kunhan ladut aukastaan meinasin pinkasta niin että lumi pöllyää.
Vaikea on sinua ollu tuntea kun ei ole esitelty, joten unohetaan harmit, ja liukkaita kelejä missä liet.
Eikö tuon asian ole jo viisaammat tutkineet ja ratkaisseet, täällä vaan kaiken maailman älykääpiöt jatkavat jankkaamistaan.
Kato jälkiviisaat he sitten viisaita ovat, eikö sullakin menny jauhot suuhun ei menny kun jaksa jankuttaa.
Niinhän se on aina, toiset tekee ja toiset räkyttää jälkikäteen kun eivät osaa muuta.
Älä valita tullee surullinen olo sun jorinoista
:DDDDDD