Pelicans

Joku taisi syksyllä sanoa, että Pelicans tulee jälleen olemaan SM-liigan pisteautomaatti. Kovasti hyökättiin tätä vastaan ja haukuttiin tietämättömäksi.

Kuinkas se suu nyt pannaan? Pelicans tulee olemaan selvä jumbo kauden päätteeksi! On aika potkia Pelicans Mestikseen.
3420
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olisi lakkauttaa koko lintulauma, Ylä-asteella pelataan samantasoista lätkää ellei jopa parempaa.

Äänestä

Kyseiset kirjoittajat taitavat asua heinolassa.

Äänestä
  • HeKi kyllä höyhentäisi tollasen akka lauman.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ehhehe... kirjoitti:

Joku taisi syksyllä sanoa, että Pelicans tulee jälleen olemaan SM-liigan pisteautomaatti. Kovasti hyökättiin tätä vastaan ja haukuttiin tietämättömäksi.

Kuinkas se suu nyt pannaan? Pelicans tulee olemaan selvä jumbo kauden päätteeksi! On aika potkia Pelicans Mestikseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu