Tilaatteko mistään eurooppalaisista verkkokaupoista vitamiineja yms. Itselläni katosi yksi paketti Iherbistä tullessaan. Nyt ollut kadoksissa jo 11 viikkoa. En varmaankaan saa rahoja takaisin siitä. Harmittaa vietävästi. Eli onko tiedossa eurooppalaisia vastaavanlaisia verkkokauppoja, joista voisi luotettavasti tilata.
Ehdotuksia eurooppalaisista verkkokaupoista?
4
123
Vastaukset
- Marjastaja 53
Onko kukaan tilannut yllä mainitusta paikasta Big Vits. Onkohan luotettava ja onko englannissa ettei missään Jerseyllä tai muualla verottomassa paikassa. En oikein noista sivuista pääse perille missä fyysisesti on.
- 17+18
Tuo ei vissiin kovin suosittu firma ole kun googlellakin löytyi melko niukasti kokemuksia.
Tuon mukaan ainakin on luotettava
http://www.pharmacyreviews.org/reviews/bigvits/
Tuolla joku kehuu luotettavaksi ja nopeaksi
http://www.muscletalk.co.uk/Anyone-used-bigvitscouk-m4607983.aspx
Tuolla on ekalla kommentoijalla ollut jotain ongelmia maksun kanssa ja myöhemmin ilmeisesti saanut väärän tuotteen, mutta nuo on ratkaistu kun kirjoittaja on ollut asiakaspalveluun yhteydessä.
Kaksi muuta antaa kehuja.
https://fi.trustpilot.com/review/bigvits.co.uk - sattuuhan sitä
Olen tilannut iherbistä varmaan lähemmäs 20 pakettia, kaikki on tulleet asiallisesti perille. Enkä ole muutenkaan huomannut iherbin toiminnassa mitään, mistä voisin moittia.
Epäilen että iherb ei ole pakettiasi kadottanut, vaan sen on todennäköisesti kadottanut posti/kuriirifirma.
Auttaako sitten firman vaihto kun ihan samoilla metodeilla nuo paketit tuolta euroopastakin tulevat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467655
- 334243
- 573725
- 503200
- 172886
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons652591- 562445
- 512388
- 402339
- 162286