kelpaisinko teille tytöt?

Moi. Tylsyys vaivaa, joten päätin avata tän keskustelun. Toivon rehellisiä mielipiteitä.

Täs ny jotai:
-rehellinen&luotettava&uskollinen
-raitis&savuton
-kiltti
-sellane semi puhelias
-järjestän suhteessa romanttisia yllätyksiä :3
-olen yhden tytön poika
-pukeudun rennosti mutta siististi
-hygienia hallussa, en haise eikä pusut maistu tuhkakupilta
-ulkonäköö kehuttu söpöksi
-vartalosta löytyy lihaksia normia enemmä
1156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Onko sulla kik :D :)

Äänestä
  • ei oo kik, mul on vanha nokialainen mis on vaa s-posti. [email protected]

    Äänestä

  • alottaja kirjoitti:

    ei oo kik, mul on vanha nokialainen mis on vaa s-posti. [email protected]

    toi osotteessa oleva t kuuluis olla pienellä.

    Äänestä

Todellaki kelpaa :3

Äänestä
  • Olkkuboiz

    Äänestä

Sä oot perfect!

Äänestä
  • Tulkaa kikkaa!

    Äänestä


  • alottaja kirjoitti:

    ää enkä oo :3 jos kiinnostaa ni laita s-postia [email protected]

    ^toi on tarkotettu tolle bananuskaalle sit

    Äänestä

Nyt mun tarkotus ei oo arvostella alottajaa mitenkään, en tunne ko. henkilöä eikä tässä oo mitään henkilökohtasta ketään kohtaan. Pakko vaan nyt mussuttaa tästä asiasta. Siis kuka vaan voi kirjottaa tollasen listan ja väittää mitä vaan. Tai kertoo ihan totuuksia ja jättää pois negatiivisemmat tyylillä: on sanottu mukavaks ja kivaks ja oon rehellinen (/patologinen paskan puhuja) Tykkään antaa lahjoi (jotka oon varastanut koska mulla on kleptomania). Okei toi oli jo vähän turhan kärvistetty esimerkki mut silti. En tajuu miten porukka tulee sillai oot niin täykkis uh mee mun kaa naimisiin ja oot ihana ja sitä rataa, ku mistään tollasest listast ei koskaan tuu koko totuutta. On aika helvetin sokeeta ja aika epätoivostaki olettaa niin.

Ja siis sori, puran vaa omat paskat fiilikset tälläi. Mulla ei oo mitään tietoa millanen henkilö on tän kessan aloittaja ja oli vaan pakko avautuu.

Äänestä
  • "patologinen paskanpuhuja", "kleptomaani" ei jumalauta :'D kiitos päivän nauruista

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poika 16/98 kirjoitti:

Moi. Tylsyys vaivaa, joten päätin avata tän keskustelun. Toivon rehellisiä mielipiteitä.

Täs ny jotai:
-rehellinen&luotettava&uskollinen
-raitis&savuton
-kiltti
-sellane semi puhelias
-järjestän suhteessa romanttisia yllätyksiä :3
-olen yhden tytön poika
-pukeudun rennosti mutta siististi
-hygienia hallussa, en haise eikä pusut maistu tuhkakupilta
-ulkonäköö kehuttu söpöksi
-vartalosta löytyy lihaksia normia enemmä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu