Oi oi

Ja taas ennätys 272 vähennys heinolan asukasluvussa vuonna 2014 Asukasluku vuoden vaihteessa 19712.
5168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mikä ihme tuo on. Onhan täälläkin jo parin vuoden ajan kehoitettu omilla aivoilla ajattelevia, kaupungin aisioita seuraavia kehoitettu tuon tuosta muuttamaan muualle. Toisekseen jos ei täältä töitä löydy niin on lähdettävä muualle. Tänne jäävät vain vanhukset ja työttömät joilla ei ole halua tai tarvetta työn perässä muuttaa.

Äänestä

Kuka sammuttaa valot ?

Äänestä

Ei kun mamuja tilaamaan, jos jollain on varaa heitä paapoa.

Äänestä

Väki vähenee ja pidot paranee.

Äänestä
  • Missä pidot paranee? Lahdessako?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ykx kax kirjoitti:

Ja taas ennätys 272 vähennys heinolan asukasluvussa vuonna 2014 Asukasluku vuoden vaihteessa 19712.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu