Ocean maya royal PDC

Vain aikuisille

Onko kellään kokemusta Ocean maya royal hotellista?
Tripadvisorpalautteet luettu, mutta kiinnostaisi kuulla suomalaisten mielipiteitä.

7

130

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mayakahvi

      Hei, meillä oli varattuna uv n matka sinne mutta hotelli vaihtui matkanjärjestäjän toimesta :( kovin on kehuttu hotelli!

      • Vain aikuisille

        Oliko teillä finnmatkojen matka? Mielenkiinnosta kysym että miksi vaihtui ja oliko vaihtohotelli myös sellainen joka on vain aikuisille tarkoitettu?


    • Vain aikuisille

      Eikö kellään tosiaan kokemuksia

    • perttijaelsa

      Onks se sellanen parinvaihto hotelli,ne on kait aikas suosittuja Meksikossakin.Akan kanssa lähettäis et sais vierasta kumpikin ja ihan luvan kans!

    • Janetski65

      Olimme kaksi viikkoa Ocean Royal Maya -hotellissa! Hotelli on aivan upea, ympäristö on todella kaunis, erittäin hyvin hoidettu. Henkilökunta erittäin ystävällistä ja heidän palvelualttiutensa on korkeaa luokkaa. Palvelun taso on jotain sellaista, mistä suomalaistenkin kannattaisi ottaa esimerkkiä ja mallia. Hotellissa on monta ravintolaa ja ruuat olivat aivan huippuja. Kaikki oli aina kauniisti esiillä ja erilaisia ruokia oli niin paljon ettei niitä millään pystynyt kaikkia maistelemaan. Voin lämpimästi suositella kyseistä hotellia!

      • Vain_aikuisille

        ihan mahtavaa kuulla tuore kokemusta hotellista. Sinne on varattu matka mutta pitkä on odotus ennen matkaa :)
        Kävittekö hotellilta Carmenissa? Millä menitte? jos taksilla niin paljonko maksoi, jos muistat.


      • Janetski65

        Juu kyllä kävimme Carmenin keskustassa! Respa tilaa taksin, joka tuli paikalle nopeasti.Taksille ilmoitettiin huoneen numero ja montako oli lähtijää. Taksikuski ilmoitti tiedot vartijalle, joka oli ison tien päässä ja sama homma toisinpäin. Eli turvallisuus oli huippuluokkaa. Palvelu oli tuossakin kohtaa hoidettu. Jopa taksin ovet laitettiin laittoivat kiinni. Taksimatkan hinta keskustaan oli ilmeisesti taksien kanssa etukäteen sovittu eli oli kiinteä 270 pesoa ja sama takaisin. Mutta, kun tulette keskustasta kotiin niin hinta kannattaa silti varmistaa. Keskustassa on valtavat määrät takseja eli niitä ei siellä tarvitse jonottaa. Hotelilla on paljon ohjelmaa joka päivä, aamupäivisin oli vesijumppaa, pilatesta jne.... ja iltaisin oli jos jonkilaista huippuosaajaa esittelemässä taitojaan. Hotelli panostaa voimakkaasti asiakkaidensa viihtyvyyteen, turvallisuuteen ja hyvään lomailuun. Oikein ihana loman odotusta - ainakin omasta mielestäni olette tehneet hyvän lomakohteen ja hotellin valinnan!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Huomenta ihana

      Kauniskasvoinen ihanuus 😘 saan sut vielä
      Ikävä
      46
      7555
    2. Hei rakas...

      Miten on työpäivä sujunut? Rakastan sinua 💗
      Ikävä
      33
      4173
    3. Ei tämä etene ikinä

      Kun kumpikaan ei enää ota yhteyttä. Mä en ainakaan uskalla.
      Ikävä
      57
      3675
    4. Edelleen sitä on vaikea uskoa

      Että olisit oikeasti rakastunut muhun
      Ikävä
      50
      3170
    5. Vitsi mihin menit. Heti takasin.

      Mä näin sut tuu takasin! Oli kiire, niin en ehtiny sin perään!
      Ikävä
      17
      2846
    6. Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...

      Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons
      Suomalaiset julkkikset
      56
      2456
    7. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      54
      2378
    8. Toiveikas vai toivoton

      torstai? Ajatuksia?
      Ikävä
      40
      2329
    9. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      44
      2302
    10. Mukavaa päivää

      Mun rakkauden kohteelle ❤️ toivottavasti olet onnellinen
      Ikävä
      16
      2266
    Aihe