Kulkien kuutomossa sinua mahdollisesti etsien... Kadotan sinut kulman taakse ja jatkan kulkuani vailla selvää päämäärää. Tarvitsen sinulta ehkä hiukan apuja. Ehkä sinäkin etsit ja kuljemme vierekkäin näkemättä toisiamme.. Ilmoittele miten, missä ja milloin... Tiedät kyllä kuka, -J-
Sinä
B...78
5688
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
myöntää, en tiedä
Valvoitpa Sinä myöhään, onneksi oli täyskuu, jota oli kiva katsella ja unelmoida? Toivottavasti saat nukkua aamulla pitkään.
Tervehdys, huomasin viestisi ja päätin nyt vastata siihen. Oletko kiinnostunut tutustumaan 29 -vuotiaaseen mieheen joka on Espoosta kotoisin. Voit ottaa yhteyttä sähköpostilla ja olet jo vähän minua lähempänä. Kirjoita jokatapauksessa, koska uskon, että nyt saattoi löytyä se jokin.
Olen kylläkin mies ja toinen osapuoli on nainen joka toivottavasti tunnistaa itsensä...
katselitko kuutamoa sunnuntai-iltana vai menitkö ajoissa nukkumaan, Olisi ollut kiva rupatella, jos olisi kulman takaa tullut vastaan.