Yritän kirjautua sisään sähköpostiin niin heittää vaan etusivulle takaisin kokoajan!!
Luinko oikein että taas uudistuksia tulossa??
Vanhakaan ei toimi niin miten sitten uus? Melkoisen ala-aste meininkiä!
Mennyt jo paljon tärkeitä viestejä ohi Suomi24 töppäilyjen takia!!!!
Suomi24 sähköpostiin ei taaskaan pääse!!!
15
580
Vastaukset
SAMAT SANAT EI PÄÄSE
POSTIIN- googoo
Juu ei pääse ei!
- HUOOOH,
Eipä pääse. Puolenpäivän jälkeen en ole päässyt S-postiin. Heti sen jälkeen, kun on antanut käyttäjätunnuksen ja salasanan, heittää pois.
Jälleen Suomi24:ssä tämä ongelma, - juke561
Sama homma ja just kun odotan sinne viestiä.No jos se joskus toimisi niin tietääkö
kukaan miten siitä saa niitä vanhoja poistetuksi? En ole löytänyt sivulta kohtaa että poista. Gmail.com Ei tarvitse enää tapella epävakaan Suomi24 postin kanssa ja on vielä paljon enemmän tilaakin.
- s24ajoittensäalas
*komppaa* - gmail ollu yli 5v käytössä eikä ainutta ropleemaa.
- toimiviakin on
Eikö tuota jo normaali järkinen oo tajunnut aikoja sitten, että tuota suoli24 paska postia ei käytä, jos on jotain tärkeitä viestejä tulossa tai lähettämässä.
Miten se muka voisi toimia moitteettomasti, kun täällä ei pelaa mikään muukaan,jatkuvaa jumitusta ja toimimattomuutta ollut niin kauan kun minä olen nettimaailmassa ollut mukana,ja olen ollut kauan. - gmail
Virhe siirrettäessä viestejä postilaatikkoon (null).
- keletanatu
Yleensä usein ongelma että sähköposteihin ei pääse, nyt sentään oma posti aukeaa mutta hilppasen pikkunen ongelma kun kaikki postit ovat kadonneet!!!
Käsittämätön osaamattomien tumpuloiden mesta! - Hoooohhaa
Häh, tulin tänne samasta aiheesta. Pääsen kyllä kirjautumaan mutta nyt ei ole muutamaan päivään sähköpostit auenneet vaikka kuinka yrittää avata. Ei aukea. Missä ihmeessä se vika voisi olla. En pääse likemaan s-posteja.
- Tosikyllästynyt
Ei toimi sähköposti vieläkään tai siis posteja ei saa auki. Harmittaa koska tätä on nyt jatkunut kohta viikko. Osaisko joku sanoa mistä voi johtua ettei postit aukea?
Vaihtakaa sähköposti toiseen! En ymmärrä miksi moni haluaa pysyä Suomi24 sähköpostissa koska siinä on näitä ongelmia. Hieman typerä valittaa täällä.
- Kyllätyttää
Minulla on Elisan sähköposti, jossa sähköpostit ei ole auenneet kohta viikkoon!!!! Onneksi on toinenkin joka toimii. Periaatteessa kun on Elisan liittymä, voisi olettaa, että sähköposti toimisi normaalisti. Itse en valita, käyn täällä tsekkaamassa onko muilla samoja ongelmia eli onko kyse laajemmasta ongelmasta.
Kyllätyttää kirjoitti:
Minulla on Elisan sähköposti, jossa sähköpostit ei ole auenneet kohta viikkoon!!!! Onneksi on toinenkin joka toimii. Periaatteessa kun on Elisan liittymä, voisi olettaa, että sähköposti toimisi normaalisti. Itse en valita, käyn täällä tsekkaamassa onko muilla samoja ongelmia eli onko kyse laajemmasta ongelmasta.
Operaattorien sähköpostit eivät koskaan ole hyvä ratkaisu. Niissäkin on ongelmia.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen735599Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus
Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,2744890Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk453214Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta
joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina1052653Lopetan ikävöinnin
Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään52312Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?
Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t31580Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut
Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.151565Vihervassarit
Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät291418Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,211250Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan
Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei127865