3. pyörää

*RAUTANYRKKI*

Meillä on avovaimon kanssa häät vasta ensi huhtikuussa, joten olen hiukka ajoissa liikkeellä, mutta ei vara venettä kaada, kuten sanotaan ;)

Homman nimi on seuraava. Olemme seukanneet jo kohta kolme vuotta ja pakko myöntää, että sänkyelämä maistuu molemmista melkosta usein kuivalle puulle. Hääyölle ja -matkalle olemme kuitenkin asettaneet suuria odotuksia jo nyt ja mietimmekin keinoja, millä voisi ikimuistoistaa ne voilá, keksimme.

Kumpikaan ei ole koskaan kokeillu "moniajoa" ja nyt ajattelimme juhlistaa ainutkertaista yhteistä hetkeämme kokemalla tuon hekuman yhdessä. Tuttavamme se ei saisi olla, se olisi noloa ja mielellään joku joka ymmärtää hetken ainutkertaisuuden, joten itse hääyön kokenut olisi ihanne. Löytyisikö täältä sopivaa tai vinkkejä hankkimiseen?

4

1711

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Monna

      Minun vinkkini teille on, että älkää menkö naimisiin!! Se siitä kahden ihmisen rakkauden liitosta sitten heti hääyönä vai..??

    • Toivottavasti tuo juttu oli...

      Oliko tämä nyt vitsi vai mikä? "Moniajo" ja "ainutkertainen yhteinen hetki", miksi lause on ristiriitainen...

      Tässä parempi vinkki: olkaa ilman seksiä häihin asti, älkää edes olko alasti toistenne läsnäollessa, niin varmasti seksi maistuu muulle kuin puulle hääyönä!

    • erkki

      mä tässä oon ajatellu kun ton vaimokkeen kanssa seksi on nykyisin niin kuivaa että voisinkin ottaa useamman vaimon ja pari kimmakamuu kans niin kun jokaista aina välillä nusasee niin luulis seksin olevan heti vähän kosteampaa.
      ja ollaan tossa vaimokkeen kansasa vähän mietitty et sekin vois ottaa pari pokakaverii jota aina välillä vemputtais kun seksi kanssani ei maistu ja kaluni ei tunnukkaan taas missään, suosittelen kuule oikein lämpimästi;)

      kaiken näköstä sitä kuuleekin? hoh hoh

    • Tane

      Mulla on ihan samanlaiset suunnitelmat. Olenkin saanut houkuteltua tällaiseen kolmiajoon jo kaksi serkkutyttöäni, joilla on ikää 19 ja 21 vuotta. Vaikka suunnittelimmekin ns. three-somea, mahdut varmasti samaan sänkyyn. Tuleva vaimo ei aluksi oikein sulattanut ajatusta, mutta sain hänetkin ymmärtämään, että tällainen moniottelu vain vahvistaa parisuhdetta. Itse hän sanoi nukkuvansa yksin hääyönämme, koska ei halua olla ryhmässä mukana.

      Soita mulle 069-767687

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      169
      2693
    2. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      5
      2667
    3. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      105
      2524
    4. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      167
      2275
    5. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      77
      2100
    6. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      136
      1958
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      58
      1675
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      124
      1624
    9. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      105
      1607
    10. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      84
      1301
    Aihe