3. pyörää

*RAUTANYRKKI*

Meillä on avovaimon kanssa häät vasta ensi huhtikuussa, joten olen hiukka ajoissa liikkeellä, mutta ei vara venettä kaada, kuten sanotaan ;)

Homman nimi on seuraava. Olemme seukanneet jo kohta kolme vuotta ja pakko myöntää, että sänkyelämä maistuu molemmista melkosta usein kuivalle puulle. Hääyölle ja -matkalle olemme kuitenkin asettaneet suuria odotuksia jo nyt ja mietimmekin keinoja, millä voisi ikimuistoistaa ne voilá, keksimme.

Kumpikaan ei ole koskaan kokeillu "moniajoa" ja nyt ajattelimme juhlistaa ainutkertaista yhteistä hetkeämme kokemalla tuon hekuman yhdessä. Tuttavamme se ei saisi olla, se olisi noloa ja mielellään joku joka ymmärtää hetken ainutkertaisuuden, joten itse hääyön kokenut olisi ihanne. Löytyisikö täältä sopivaa tai vinkkejä hankkimiseen?

4

1705

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Monna

      Minun vinkkini teille on, että älkää menkö naimisiin!! Se siitä kahden ihmisen rakkauden liitosta sitten heti hääyönä vai..??

    • Toivottavasti tuo juttu oli...

      Oliko tämä nyt vitsi vai mikä? "Moniajo" ja "ainutkertainen yhteinen hetki", miksi lause on ristiriitainen...

      Tässä parempi vinkki: olkaa ilman seksiä häihin asti, älkää edes olko alasti toistenne läsnäollessa, niin varmasti seksi maistuu muulle kuin puulle hääyönä!

    • erkki

      mä tässä oon ajatellu kun ton vaimokkeen kanssa seksi on nykyisin niin kuivaa että voisinkin ottaa useamman vaimon ja pari kimmakamuu kans niin kun jokaista aina välillä nusasee niin luulis seksin olevan heti vähän kosteampaa.
      ja ollaan tossa vaimokkeen kansasa vähän mietitty et sekin vois ottaa pari pokakaverii jota aina välillä vemputtais kun seksi kanssani ei maistu ja kaluni ei tunnukkaan taas missään, suosittelen kuule oikein lämpimästi;)

      kaiken näköstä sitä kuuleekin? hoh hoh

    • Tane

      Mulla on ihan samanlaiset suunnitelmat. Olenkin saanut houkuteltua tällaiseen kolmiajoon jo kaksi serkkutyttöäni, joilla on ikää 19 ja 21 vuotta. Vaikka suunnittelimmekin ns. three-somea, mahdut varmasti samaan sänkyyn. Tuleva vaimo ei aluksi oikein sulattanut ajatusta, mutta sain hänetkin ymmärtämään, että tällainen moniottelu vain vahvistaa parisuhdetta. Itse hän sanoi nukkuvansa yksin hääyönämme, koska ei halua olla ryhmässä mukana.

      Soita mulle 069-767687

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6148
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      349
      5617
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      52
      2649
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      104
      2066
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1778
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      124
      1717
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1613
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      180
      1267
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1187
    10. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      33
      998
    Aihe