Siel o luikasta ny

http://www.ts.fi/uutiset/kotimaa/722622/Iso polttoainelasti ojassa Hirvensalossa pahin mahdollinen paikka

pitipäs sattua
3252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Purkupaikat kanssa on liukkaita.Sivuteillä lumi jään päällä...

Äänestä

Olipahan taas Pulizer-palkinnon arvoinen raapustus toimittajalta. Iloisesti taas oletettu, että polttoöljylitra painaisi kilon ja kärryn ja vetäjän kuormatkin laitettu väärin päin. Ei kai 47000 litraa löpöä paina kuin jonkun 42 tonnia.

Äänestä
  • eikä paina edes noinkaan paljon!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oil-1 kirjoitti:

http://www.ts.fi/uutiset/kotimaa/722622/Iso polttoainelasti ojassa Hirvensalossa pahin mahdollinen paikka

pitipäs sattua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu