Rakkaus

Aamulla,
Päivällä,
Illalla,
Koko ajan
Kaikkialla.
Ajattelen sinua,
Kaipaan sinua,
Rakastan sinua.
3343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tulipahan käytettyä vahingossa jo varattua nimimerkkiä...tässä nyt oikea ja toimiva

Äänestä

Aivan ihanan yksinkertaisen kaunis. Kirjoittaisipa joku minulle noin...

Äänestä

kyllähän tuo kivalta kuulosti.kun olis vielä kuka kertois tuon mulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


esa68 kirjoitti:

Aamulla,
Päivällä,
Illalla,
Koko ajan
Kaikkialla.
Ajattelen sinua,
Kaipaan sinua,
Rakastan sinua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu