atsdstdhqt

Varsinainen häirikkö tullut palstoille!
Toivottavasti ylläpito huolehtii lämpimin jäähyväisin...
1142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nämä kirjoitukseni olivat vain herjaa ja kyllästymistä ainaiseen muiden haukkumiseen ja vit`tuiluun jotka pilaa ihan kaikki vi`tun palstat! Eli jos nyt vaan kunnioitettais kaikkien tarinoita eikä aina vaan haukuta kaikkea mistä ei itse tiedä. Pyydän anteeksi kaikilta jos loukkasin, en tarkoittanut pahalla vaan kaikki paha tuli nyt ulos.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


reiseman kirjoitti:

Varsinainen häirikkö tullut palstoille!
Toivottavasti ylläpito huolehtii lämpimin jäähyväisin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu