Voi apua, miten alennun kyselemään täältä tällaisia. Nyt vaan on ollut niin omituista pari viime viikkoa että voisitteko vilkaista teidän kristallipalloa, että mitä se mahtaa näyttää.
Minulla on lähes päivän tarkka 28 pv kierto. Jo joulukuussa kohdunkaulan lima oli runsas, venyvä ja _verinen_ . Tai siis siitä näki, että siinä on hieman vertakin mukana. Nämä kuukautiset tulivat normaalisti.
Tammikuussa on ollut tällaista
kp 6 seksiä
kp 10 seksiä
kp 12 hieman verinen kohdunkaulan lima, runsas, venyvä
kp 15 ovulaatiokipua
kp 16 ovulaatiokipua
kp 17 edelleen ovulaatiokipua. Tähän päälle järjetön vilu. Palelin pari päivää, mikään ei auttanut. Sisäisesti ihan jäässä.
kp 18 nippailuja alavatsassa
kp 19 nippailuja alavatsassa
kp 20 seksiä, rinnat niin runsaat että itse pamelakin olisi kateellinen
kp 22 lämpö koholla. Normaalisti lämpö on siinä 35,5 kainalosta mitattuna. Tänään kainalosta mitattuna 37 tasan. En tunne olevani kipeä saati kuumeinen. Tänään myös pientä menkkamaista jomotusta. Hyvin pientä.
Mikä mahtaa olla herkin raskaustesti minkä kaupasta saa?
Olenkohan raskaana?
Adalmiina9
2
212
Vastaukset
- roghowig
Itse kävin just hakemassa ClearBluen testejä, jotka toimii JO 4 päivää ennen, kun menkkojen pitäisi alkaa. Tietenkin parhain tulos on se päivä, kun menkkojen pitäisi alkaa eli yli 99%. Muuta en osaa vastata.
- Aborttiko kyseeseen
Kauanko oot ollu sen kans ja ikäs?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää2542497puukkotappelu-keskella-tieta
https://www.paivanlehti.fi/puukkotappelu-keskella-tieta-kohta-toinen-miehista-makasi-elottomana-maassa/ Poliisi sai klo292138Missä Martina miehineen?
Onko tämä v. 2009 Turhin julkkis unohdettu nyt vallan? Mistä nyt tulee rahaa, kun ketään ei kiinnosta? Tähänkö päättyi M2491546Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.561525- 621390
- 751242
Suurimman myrskyilyn jälkeen
vakiintuu tyynenpi tunne. Entistä vakaampi, entistä varmempi. Aina vaikealla hetkellä auttaa, kun ajattelen sinua. Minul431075- 681069
Skandaali on persujen vaaliromahdus, ei jonkun metsän kaataminen
Huvittaa kuinka persut yrittävät saada heidän omasta skandaalistaan huomion aivan toisaalle. Persut ovat huonoja häviäm3151043Miten pääsisin vielä tutustumaan sinuun?
Tekisi mieli etsiä sinut facebookista ja laittaa viestiä, se vaan olisi vähän noloa mutta silti haluaisin kokeilla. Siel361021