Tulkintaa toivoisin

Valkoapila

Hei,

miltäs näyttää rakkauden polkuni tulevaan? Osallistuuko siihen myös vaalea leijonamies, vai tuleeko joku muu?

Kiitos ihana sinulle!

4

184

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tarotlady

      Menneessä näkisin suhteen joutuneen tarkempaan tarkasteluun. Onko jokin suhteessa ollut pielessä? Tällähetkellä näen jonkinlaista taistelu/kilpailu asetelmaa, jossa toinen on voittaja, mutta hän ei ehkä ole voittanut täysin rehellisin keinoin tai hän on saavuttanut voiton, mutta ei olekaan silti tyytyväinen. Voi myös olla, että parilla on riita, jossa kumpikin tuo voimakkaasti esiin omaa mielipidettään. Kyse voi myös olla kolmiodraamasta. Voimakkaasti kuitenkin näkyy voittaja ja häviäjä asetelma nykyhetkessä. Tulevaisuudessa on tulossa joko nuori mies (ilman merkki ( kaksonen,vaaka tai vesimies)) hän on hiukan rauhaton ja tulee todella nopeasti. Hiukan paha poika viboja saan. Tai sitten tulet tekemään itse todella nopeita ja hätiköityjä liikkeitä rakkauselämässäsi. Muutosvoima on joka tapauksessa todella nopeaa.

      • Valkoapila

        Kiitos sinulle paljon! Tämä mies on naimisissa. Ja hän sai minut "pyörryksiin". Onko tämä tätä että hän sai minut kiinnostumaan itsestään, kun jallitti niin kovasti, ja laitoin aluksi niin vastaan? ja sai tästä voittonsa. Huoh, kuulostaapa asetelmalta. No joka tapauksessa olen hänelle loukkaantunut tällä hetkellä. Onko tämä nuori poikakaan loppuviimein varteenotettava?


      • tarotlady
        Valkoapila kirjoitti:

        Kiitos sinulle paljon! Tämä mies on naimisissa. Ja hän sai minut "pyörryksiin". Onko tämä tätä että hän sai minut kiinnostumaan itsestään, kun jallitti niin kovasti, ja laitoin aluksi niin vastaan? ja sai tästä voittonsa. Huoh, kuulostaapa asetelmalta. No joka tapauksessa olen hänelle loukkaantunut tällä hetkellä. Onko tämä nuori poikakaan loppuviimein varteenotettava?

        Kertomasi perusteella hän on se voittaja. Tai kokee itsensä voittajaksi. Kuitenkin hän voi olla myös häviäjä, koska lähti pettämään vaimoaan.Voitto, joka kuitenkin koituu tappioksi. Tuo nuori mies (20-30v) on todella nopea liikkeissään eli en usko, että hänestäkään olisi kumppaniksi. Tuo kortti voi tosin edustaa myös nopeaa ja agressiivista muutosta ja liikettä jossain asiassa. Ei siis välttämättä ihmistä.


    • Valkoapila

      Voiko ihmisestä erehtyä näin pahoin... Luulin että meillä oli jotain omalaatuista... Oletin kun ei kuulunut mitään, että hän enemmänkin miettii kannattaako avioliittoaan riskeerata... Mutta näin sitten.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      181
      7188
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      122
      3248
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      111
      1924
    4. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      48
      1818
    5. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1789
    6. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      68
      1720
    7. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      60
      1667
    8. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      3
      1655
    9. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      16
      1541
    10. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      69
      1353
    Aihe