Tulkintaa toivoisin

Valkoapila

Hei,

miltäs näyttää rakkauden polkuni tulevaan? Osallistuuko siihen myös vaalea leijonamies, vai tuleeko joku muu?

Kiitos ihana sinulle!

4

172

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tarotlady

      Menneessä näkisin suhteen joutuneen tarkempaan tarkasteluun. Onko jokin suhteessa ollut pielessä? Tällähetkellä näen jonkinlaista taistelu/kilpailu asetelmaa, jossa toinen on voittaja, mutta hän ei ehkä ole voittanut täysin rehellisin keinoin tai hän on saavuttanut voiton, mutta ei olekaan silti tyytyväinen. Voi myös olla, että parilla on riita, jossa kumpikin tuo voimakkaasti esiin omaa mielipidettään. Kyse voi myös olla kolmiodraamasta. Voimakkaasti kuitenkin näkyy voittaja ja häviäjä asetelma nykyhetkessä. Tulevaisuudessa on tulossa joko nuori mies (ilman merkki ( kaksonen,vaaka tai vesimies)) hän on hiukan rauhaton ja tulee todella nopeasti. Hiukan paha poika viboja saan. Tai sitten tulet tekemään itse todella nopeita ja hätiköityjä liikkeitä rakkauselämässäsi. Muutosvoima on joka tapauksessa todella nopeaa.

      • Valkoapila

        Kiitos sinulle paljon! Tämä mies on naimisissa. Ja hän sai minut "pyörryksiin". Onko tämä tätä että hän sai minut kiinnostumaan itsestään, kun jallitti niin kovasti, ja laitoin aluksi niin vastaan? ja sai tästä voittonsa. Huoh, kuulostaapa asetelmalta. No joka tapauksessa olen hänelle loukkaantunut tällä hetkellä. Onko tämä nuori poikakaan loppuviimein varteenotettava?


      • tarotlady
        Valkoapila kirjoitti:

        Kiitos sinulle paljon! Tämä mies on naimisissa. Ja hän sai minut "pyörryksiin". Onko tämä tätä että hän sai minut kiinnostumaan itsestään, kun jallitti niin kovasti, ja laitoin aluksi niin vastaan? ja sai tästä voittonsa. Huoh, kuulostaapa asetelmalta. No joka tapauksessa olen hänelle loukkaantunut tällä hetkellä. Onko tämä nuori poikakaan loppuviimein varteenotettava?

        Kertomasi perusteella hän on se voittaja. Tai kokee itsensä voittajaksi. Kuitenkin hän voi olla myös häviäjä, koska lähti pettämään vaimoaan.Voitto, joka kuitenkin koituu tappioksi. Tuo nuori mies (20-30v) on todella nopea liikkeissään eli en usko, että hänestäkään olisi kumppaniksi. Tuo kortti voi tosin edustaa myös nopeaa ja agressiivista muutosta ja liikettä jossain asiassa. Ei siis välttämättä ihmistä.


    • Valkoapila

      Voiko ihmisestä erehtyä näin pahoin... Luulin että meillä oli jotain omalaatuista... Oletin kun ei kuulunut mitään, että hän enemmänkin miettii kannattaako avioliittoaan riskeerata... Mutta näin sitten.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää

      Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/
      Savonlinna
      160
      8805
    2. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      104
      4082
    3. Millaista läheisyyttä

      Toivoisit ikävästi kohteesi kanssa?
      Ikävä
      114
      3922
    4. 55
      3383
    5. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      42
      2714
    6. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      384
      1988
    7. Heräsin taas ikävään

      Ja aivan valtavaan haluun. Tahdon sinua R. ❤️
      Ikävä
      56
      1911
    8. Yliajo Heinolassa

      Mikä ihme ihmisiä vaivaa nykyään? Vähän ensin kähistellään nakkikioskilla ja sen jälkeen kostoksi murhataan autolla! Voi
      Heinola
      44
      1873
    9. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      11
      1861
    10. Kauhea ikävä iski

      Mietin vain, mitä olet juuri nyt tekemässä. Mietin myös, välittyykö se sinulle, kun olet koko ajan mielessäni, tunnetko
      Ikävä
      20
      1531
    Aihe