Tarotlady

turkoosi lady

Mitä näkyy vaalealle hieman yli nelikymppiselle seurustelevalle naiselle tulevaan. Vaakamies kuvioissa ollut jo pitkään. Jokos sitä vihdoin yhteistä kotia tai sitoutumista tulee? Ja kenties yhteistä perhettä?

2

209

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tarotlady

      Menneisyydessä ilmeisesti ollut pettymystä ja sydänsuruja. Olet ehkä kokenut tulleesi petetyksi. Nykyhetkessä näen vaalean hyvin tunteellisen ja rakastavan naisen, joka luottaa tunteisiinsa enemmän kuin järkeen. Joskus olisi ehkä parempi yrittää kuunnella enemmän järjen ääntä ja saada järki ja tunne ohjaamaan toimintaa tasapainossa.Tulevaisuuteen näen jonkinlaista taukoa tai lepoa. Joko teidän suhteeseen on tulossa tauko tai sitten teidän suhde vaan pyörii hissukseen ja rauhassa eteenpäin enempiä hötkyilemättä. En nyt ainakaan mitään kriisiä olisi näkemässä, mutta en myöskään mitään nopeaa sitoutumista.

    • turkoosi lady

      Kiitokset tästä katsomisesta. Ei todellakaan olla hötkyilty ja tuskin tämän miehen kanssa tullaan hötkyilemäänkään. :) Hyvin on harkitsevainen ja rauhallinen käänteissään. Nopeaa sitoutumista en ole odottanut, mutta hiljaisesti etenemistä kylläkin. Voisi se vauhti olla hieman nopeampikin jo vähitellen... :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      249
      2082
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      260
      1214
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      21
      1141
    4. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      41
      756
    5. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      125
      706
    6. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      231
      687
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      205
      632
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      51
      485
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      448
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      42
      442
    Aihe