Pc speaker huutaa

jatkuvasti... Tämä "älämölö" alkoi kun asensin uuden polttavan cd aseman, mutta nyt on se asema irrotettu ja kaikki pitäisi olla ennallaan! Lämpötilat ovat tavalliset eli se ei voi olla liian suurien lämpöjen hälytys... Löytyiskö minkään laista ajatusta mikä voisi olla pielessä?
7164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eikö kellään ole tietoa? Alkaa jo hermo palaa tosta hirveästä vinkumisesta.

Äänestä
  • 7 vuotta oot kuunnellu sitä?

    Äänestä

  • capsel kirjoitti:

    7 vuotta oot kuunnellu sitä?

    Sinäkin sitten menit tuohon arkeologin ja mulkeron risteytyksen ansaan? ; )

    Äänestä

  • Pitkä on piuha. Sivuleikkurit on keksitty ajat sitten.

    Äänestä

  • capsel kirjoitti:

    7 vuotta oot kuunnellu sitä?

    Eikäkö, taitaa nuo päivämäärät sekoilla. Oikeesti. Ihan asialla oon.

    Äänestä

Niin.. 27.11.2004 ..tuota...otappa Jamppa yhteyttä tänne palstalle taas uudestaan vuonna vaikka 2020. Jos vika jatkuu vielä silloinkin niin tehdään sitten asialle vasta jotain. Turha tässä on meinaan hätäillä ja kiirehteä sen ratkaisun kanssa ettei tule hutiloitua.

Äänestä

Olitko varma että se leveä latta-kaapeli on oikeinpäin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jamppa kirjoitti:

jatkuvasti... Tämä "älämölö" alkoi kun asensin uuden polttavan cd aseman, mutta nyt on se asema irrotettu ja kaikki pitäisi olla ennallaan! Lämpötilat ovat tavalliset eli se ei voi olla liian suurien lämpöjen hälytys... Löytyiskö minkään laista ajatusta mikä voisi olla pielessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu