Surcomfer

Ei puolihoitoakaan

Millainen hotelli. On Aurinkomatkojen tarjonnasta. Kokemuksia pyydän. Olemme tottuneet saamaan edes aamupalan, tässä ei sitä ole saatavilla.

4

399

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Odotan

      Löytyisikö kokemusta.

    • odota vaan

      Auttaisi ehkä jos osaisi kirjoittaa hotellin nimen oikein, niin ihmiset ymmärtäisivät paremmin, mitä haet. Tarkoitat ilmeisesti Surfcomberia. Tripadvisor.com kertoo joitakin arvosteluja.

      • Kiitos ja kunnia

        No olipa harmi että. Kirjoitin väärin.
        Olen kiitollinen, että korjasit nimen ja käytit arvokasta aikaasi tähän.


    • juuri_palannut

      Aamiaispaikkoja siellä riittää kun kävelette ulos hotellista, huomaatte, että tulee olemaan vaikeaa olla syömättä koko ajan kun on herkkuja joka puolella. Siitä ei tule ongelmaa! ei kannata sitä tosiaan etukäteen pohtia. Teidän hotellia en tiedä, mutta kahvilatarjontaa on joka puolella ja halvempaa kuin hotelleissa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1147
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      867
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      793
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      37
      561
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      549
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      296
      538
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      216
      500
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      50
      494
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      492
    Aihe