Millainen hotelli. On Aurinkomatkojen tarjonnasta. Kokemuksia pyydän. Olemme tottuneet saamaan edes aamupalan, tässä ei sitä ole saatavilla.
Surcomfer
4
399
Vastaukset
- Odotan
Löytyisikö kokemusta.
- odota vaan
Auttaisi ehkä jos osaisi kirjoittaa hotellin nimen oikein, niin ihmiset ymmärtäisivät paremmin, mitä haet. Tarkoitat ilmeisesti Surfcomberia. Tripadvisor.com kertoo joitakin arvosteluja.
- Kiitos ja kunnia
No olipa harmi että. Kirjoitin väärin.
Olen kiitollinen, että korjasit nimen ja käytit arvokasta aikaasi tähän.
- juuri_palannut
Aamiaispaikkoja siellä riittää kun kävelette ulos hotellista, huomaatte, että tulee olemaan vaikeaa olla syömättä koko ajan kun on herkkuja joka puolella. Siitä ei tule ongelmaa! ei kannata sitä tosiaan etukäteen pohtia. Teidän hotellia en tiedä, mutta kahvilatarjontaa on joka puolella ja halvempaa kuin hotelleissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291333
- 100861
- 75683
- 50577
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa12493ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40464Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153441Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407- 25381
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372