17v tytölle peliseuraa :3?

Pelailen oikeestaan nykyään vaan codeja, kuten bo2 ja aw. Sanokaa teidän ps-nimiä niin lisäilen ja sanokaa myös ikä:p
8154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Rietu 92 v. psn-tunnus 8:fckngrndpaD~

Äänestä

vieläkö kelpais seura? :D mistä sut tunnistaa jos lisäät etten lisää jotain ihme tyyppiä`:D oon 18v pian 19v ja nimim. on Aavikkokettu ja pelaan vaikka ja mitä

Äänestä
  • Juu kyllähän tuo xd ja laitan vaikka ystäväpyyntöön jotain randomia

    Äänestä

  • onnistuuuks? :] ja kai sä pelaat ps3 eekä 4? :D

    Äänestä

  • UPDATE_11200277 kirjoitti:

    onnistuuuks? :] ja kai sä pelaat ps3 eekä 4? :D

    Joo kyllä onnistuu tänään meen onlineen joten lisäilen :) ja pleikka 3 :D

    Äänestä

noh ei sit ikin oo liikaa pelifrendei:D 25v ja theFailOfP4iN

Äänestä

Jos seura viel kelpaa niin tääl ois yks 16v poika joka pelaa aktiivisesti codeja. Mw3 ghosts ja aw onnistuu, koska muita en omista. Psn on nimimerkis

Äänestä

Hos vielä etsit peliseuraa niin lisää wiritin, ja oon 19v jätkä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mävaaaan kirjoitti:

Pelailen oikeestaan nykyään vaan codeja, kuten bo2 ja aw. Sanokaa teidän ps-nimiä niin lisäilen ja sanokaa myös ikä:p

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu