odotus

koskaan ei tiedä mitä tapahtuu,eikä sitä milloin rakastuu.pitää vain odottaa,milloin amor koputtaa.ei ole kuin tie,joka luokses vie.
1222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

moikka
suloinen ja ihna runo kertakaikkiaan miten te kaikki
ihmiset keksitte näin ihania runoja sulla on ainakin lahjoja paljon kannattaa jatkaa.... onnea sulle jatkohon moikka

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taru kirjoitti:

koskaan ei tiedä mitä tapahtuu,eikä sitä milloin rakastuu.pitää vain odottaa,milloin amor koputtaa.ei ole kuin tie,joka luokses vie.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu