mulla on aivo vamma

ÖÖÖÖÖÄÄÖÖÖÖ ÄÄÄÖÖÖÖÖ Ö Ö Ö Ö Ö Ö ÖÖÖÖÖÄÄÄÄÖÖÖÖÖÖÄÖÄÄÖÖ OLEN VAMMAIMEM KA SUN SÄÄLS JÄRVELÄ
26104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Ei mul Kyl oo!!!

Äänestä

HÄISTÄ VITTY!

Äänestä

TROLLED!!!

Äänestä
  • >_

    Äänestä

TUHUMA

Äänestä
  • MULAKIVOV QIVO VAMA JA TROLLAAN HAPBO HOTELLISSSA ARMEIHOTA EHEHEJEHHE ESIMERKIKSI MERIVOIMIA HAAMULALA SUÄÄÄ JA DAMIYOTEELLA SITUMAAN PERSE

    Äänestä

  • minääh kirjoitti:

    MULAKIVOV QIVO VAMA JA TROLLAAN HAPBO HOTELLISSSA ARMEIHOTA EHEHEJEHHE ESIMERKIKSI MERIVOIMIA HAAMULALA SUÄÄÄ JA DAMIYOTEELLA SITUMAAN PERSE

    En kyllä!!! TOI OLI FEIKKI MINÄÄÄH

    Äänestä

  • minäääh kirjoitti:

    En kyllä!!! TOI OLI FEIKKI MINÄÄÄH

    Se on 90% Trollhättan ehkä

    Äänestä

  • minäääh kirjoitti:

    En kyllä!!! TOI OLI FEIKKI MINÄÄÄH

    Tuli mieleen että siinä lukee minääh.

    Äänestä

MENEN ÖÖÖÖÖÄÖÄÄÄÄÄÄÖÖÖÖÖÄÄÄÄÄÄÖÖÖÖÄÄÄÄÄÄÄÖÖÖÖÖÖÖÖÄÄÄÄÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ POTALLE ÖLEN VAMMANENNN ÖÖÖÄÄÄÄÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÄÄÖÄÖÖÄÄÖÄÄÖÄÄÖÄÄÖÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Äänestä

ÖÖÖÖÖÄÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÄÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÄÄÄÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ MOI OLEN SEKOPÄÄ!

Äänestä

X(

Äänestä
  • ÖÖÖÖÖÖÖÖ ÄÄÄÄLÖ Ö Ö Ö Ö MÄÄKI BÄÄÄM OOTALLE JA OMPPAAN LIIMAA SITTARIN NURJAKLA UA O KAKKAA PYLYSÄ JA TROLLANN HAPBP HPTELISSÄ ARMEIJOITA ÖÖÖÄÄÖÖ Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö

    Äänestä

  • RAUNOREPOMIES69 kirjoitti:

    ÖÖÖÖÖÖÖÖ ÄÄÄÄLÖ Ö Ö Ö Ö MÄÄKI BÄÄÄM OOTALLE JA OMPPAAN LIIMAA SITTARIN NURJAKLA UA O KAKKAA PYLYSÄ JA TROLLANN HAPBP HPTELISSÄ ARMEIJOITA ÖÖÖÄÄÖÖ Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö

    Lääkkeet!

    Äänestä

  • fiejjebwbwvw kirjoitti:

    Lääkkeet!

    On sulla perseessä!

    Äänestä

Taas tääl jokku ala-astelaiset leikkii mutta,sanonpahan et mul on sydänvika siis oikeesti on

Äänestä
  • Eikä leiki!!!!

    Äänestä

Hahhah Vittuhomo mikä ikäne sää oot

Äänestä
  • 3 v. Äiti laittoi viestin puolestani

    Äänestä

  • VITTUHOMO kirjoitti:

    3 v. Äiti laittoi viestin puolestani

    Hahahaa! Vitu feikki! >_

    Äänestä

  • 14 1 OPETTELE HUVA LUÖJÄ EDES KIRJÖITTÄMÄÄN!

    Äänestä

  • VITTUHOMO kirjoitti:

    14 1 OPETTELE HUVA LUÖJÄ EDES KIRJÖITTÄMÄÄN!

    Emmä tämmösille pennuille jaksa ees puhuu suomenkielellä ku et sää ymmärtäis muuteskaa

    Äänestä

Haha ServerDdDdDdD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • ? ET oo servausta nähnytkään, olisit sanonut aikaisemmin.

    Äänestä

  • 14+1 kirjoitti:

    ? ET oo servausta nähnytkään, olisit sanonut aikaisemmin.

    Aivovamma on yhdys-sana.

    Äänestä

  • VitunVammanen kirjoitti:

    Aivovamma on yhdys-sana.

    Niinpä. vitun pennut

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


InLöwe kirjoitti:

ÖÖÖÖÖÄÄÖÖÖÖ ÄÄÄÖÖÖÖÖ Ö Ö Ö Ö Ö Ö ÖÖÖÖÖÄÄÄÄÖÖÖÖÖÖÄÖÄÄÖÖ OLEN VAMMAIMEM KA SUN SÄÄLS JÄRVELÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu