Onko normaalia?

Oon siis 13-vuotias tyttö ja itsetyydytän. Oon myös huomannu, että fantasioin yleensä paljon mua vanhemmista miehistä/naisista, yli 45-vuotiaista, jolloin minä oisin ns. alistettavana ja toivon myös että nää mun likaiset haaveet ois totta... Onko tää nyt ihan okei?
4121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On se!
Fantasiat voi olla hyvinkin outoja ja pervoja. Ei kannata lähteä leimaamaan itseään mitenkään omien fantasioiden perusteella.

Mun käsittääkseni esim. monien naisien fantasia on jonkunlainen joukkoraiskaus/ylipäätään kovaotteinen seksi, esimerkiksi mustien isokokoisten miesten kanssa.
Halu tulla alistetuksi tai rajusti nussituksi on täysin normaalia.

Äänestä

ei ole lopeta hyvä sään aikaan tuo on aikuisten juttuja

Äänestä

On hyvä,että osaat fantasioida ja sillätavoin auttaa itseäsi tyydyttäessä !!
Se on vaan fantasiaa...onko siinä mitään väärää ? Ei !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helppii nopeesti kirjoitti:

Oon siis 13-vuotias tyttö ja itsetyydytän. Oon myös huomannu, että fantasioin yleensä paljon mua vanhemmista miehistä/naisista, yli 45-vuotiaista, jolloin minä oisin ns. alistettavana ja toivon myös että nää mun likaiset haaveet ois totta... Onko tää nyt ihan okei?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu