MESTIS

jani honkanen on aikasta tyhmä jätkä.. sen mielessä ei liiku muuta ku *illu...
2453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

minkäs perus äijä sille voi. Kyl mullaki pillu ennemmin on mieles ku sun karvane perse

Äänestä
  • Kyllä sitä taas voi tuntea ylpeyttä lahtelaisuudestaan, kun jutut on tätä tasoa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ÖÖ.. kirjoitti:

jani honkanen on aikasta tyhmä jätkä.. sen mielessä ei liiku muuta ku *illu...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu