onks teil mesee?

mesde

onks tewil mesee jos on kirjottaakaaa ja antakaa ossa!

10

7057

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Joku tuntematon pedofiili pyytää osotteita!!! Älkää antako!!

      • Aadolf Hitker

        Siinä se tuli


    • Mii

      Et viitsisi kertoa yhden tai vaikka useemmankin hyvän syyn miksi antaisin tuntemattomalle (meseossan) ... ?

    • Lumiukko90

      Yep. On.

      • lady

        Ja mix sä täälä jotain mesejä kyselet? tää on VITSI palsta eikä mikää mese palsta, älkää ihmeessä antako sille meseänne!


      • vitsi
        lady kirjoitti:

        Ja mix sä täälä jotain mesejä kyselet? tää on VITSI palsta eikä mikää mese palsta, älkää ihmeessä antako sille meseänne!

        No mutta mesehän on pelkkä vitsi. Kyllä se tänne palstalle kuuluu.
        Ei kukaan kuolevainen mersua osta, jos ei halua naurattaa naapureitaan.


    • on.

      on.

    • Leif

      Kyll miull mersu on! vanha W123-koppanen kahenlitran tiisseli! mites siul? osta hjuva veli hevonen!

    • Mesenomistaja

      Minulla on kolme meseä ja säilytän niitä jääkaapissa. Montako meseä sinulla on?

      • AvaruusÄssä

        Ai sä säilytät mesejä jääkaapissa?
        Mä olenkin aina miettinyt et missä niitä pitäis säilyttää kun ei näytä oikeen toi kuiva-ainekaappi soveltuvan siihen tarkotukseen. Hitsin kiva kun selvis mullekin!



        No joo, kyllä mä ihan oikeesti omistan Mesen. Sillä on ihan sama osote ku mullakin. Ja se on oikeen rekisteröitykin. Se on tosi näppärä ja se on oikeesti parantanut mun sosiaalista kanssakäymistä muitten kanssa. Sit se on tosi sulonen ku sillä on huonoja päiviä ja sen toiminta vähän takkuaa. Mut sillon siinä takut lentelee kun sen kanssa pääseen painimaan... ;)




        Mut joo, täytyy lähtee Mesen kanssa lenkille.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      42
      2210
    2. Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!

      Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten
      Maailman menoa
      65
      2078
    3. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      121
      1940
    4. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      392
      1696
    5. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      104
      1655
    6. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      124
      1484
    7. Millainen on naisellinen nainen

      Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n
      Sinkut
      182
      1102
    8. Raamatullinen kaste

      Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu
      Kaste
      53
      967
    9. Mitkä asiat kaivatun ajattelussa

      Ihmetyttävät? Mikä on tullut yllätyksenä?
      Ikävä
      75
      935
    10. Mitkä olisivat kolme tärkeintä

      vihjettä kaivatustasi?
      Ikävä
      27
      899
    Aihe