onks tewil mesee jos on kirjottaakaaa ja antakaa ossa!
onks teil mesee?
mesde
107070
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Joku tuntematon pedofiili pyytää osotteita!!! Älkää antako!!
Siinä se tuli
Et viitsisi kertoa yhden tai vaikka useemmankin hyvän syyn miksi antaisin tuntemattomalle (meseossan) ... ?
Yep. On.
Ja mix sä täälä jotain mesejä kyselet? tää on VITSI palsta eikä mikää mese palsta, älkää ihmeessä antako sille meseänne!
No mutta mesehän on pelkkä vitsi. Kyllä se tänne palstalle kuuluu.
Ei kukaan kuolevainen mersua osta, jos ei halua naurattaa naapureitaan.
on.
Kyll miull mersu on! vanha W123-koppanen kahenlitran tiisseli! mites siul? osta hjuva veli hevonen!
Minulla on kolme meseä ja säilytän niitä jääkaapissa. Montako meseä sinulla on?
Ai sä säilytät mesejä jääkaapissa?
Mä olenkin aina miettinyt et missä niitä pitäis säilyttää kun ei näytä oikeen toi kuiva-ainekaappi soveltuvan siihen tarkotukseen. Hitsin kiva kun selvis mullekin!
No joo, kyllä mä ihan oikeesti omistan Mesen. Sillä on ihan sama osote ku mullakin. Ja se on oikeen rekisteröitykin. Se on tosi näppärä ja se on oikeesti parantanut mun sosiaalista kanssakäymistä muitten kanssa. Sit se on tosi sulonen ku sillä on huonoja päiviä ja sen toiminta vähän takkuaa. Mut sillon siinä takut lentelee kun sen kanssa pääseen painimaan... ;)
Mut joo, täytyy lähtee Mesen kanssa lenkille.