Minulla on täysin toimiva ratkaisu teille ja monille muille ainaisille valittajille.
VAIHTAKAA SE PERKELEEN SÄHKÖPOSTI netistä löytyy kymmenittäin s-posteja jotka eivät ole jatkuvasti epäkunnossa!
Mene sivulle www.google.fi Ja kirjoita hakusanaksi sähköposti, tuntuuko ylitsepääsemättömältä?
Mikä tässä asiassa on niin vaikeaa, vai sekö tässä onkin ajatuksena kun saa VALITTAA JA RUIKUTTAA esim. kun s-posti ei toimi ja lasku pitäisi maksaa sillä samalla minuutilla tai muteen menee 300 työntekijän firma konkurssiin.
Valitetaan ja itketään mitä pienenmistäkin asiasta. Sehän näillä palstoilla näyttää olevan tarkoitus. Ja pojat 20-55v käykää ostamassa nyt hamekangasta itsellenne!
RATKAISU KAIKKIIN ONGELMIINNE!
4
184
Vastaukset
Moi! Olen tuota jo aikaisemminkin ehdottanut. Kaikille tuo ei mene jakeluun. itselläni on muitakin sähköpostiosoitteita.
- JaEi enää valituksia
Tässä näemme fiksun käyttäjän joka ei hyväksy S24 ala-arvoista palvelua. Nyt muutkin ottakaa hänestä mallia ja vaihtakaa sähköpostinne toimivaan.
JaEi enää valituksia kirjoitti:
Tässä näemme fiksun käyttäjän joka ei hyväksy S24 ala-arvoista palvelua. Nyt muutkin ottakaa hänestä mallia ja vaihtakaa sähköpostinne toimivaan.
Kysymys ei ole suomi24 palveluista, tai siitä etten hyväksyisi toimintaa. Kyllä ne taatusti parhaansa yrittävät ja onhan kyse myöskin chatinkin puolesta, ei pelkästään keskustelusivuista. Minä ymmärrän, että muutosprosessi vie aikaa enemmän kuin 1kk. Minulla on sähköposti toiminut moitteettomasti.
- suoli24.fi
Tuskin sinne sähköpostilootaan on tulossa kovin tärkeää postia, jos on suomi24:n sähköpostin ottanut käyttöön. Ei kukaan itseään kunnioittava edes roskapostitusta varten avaa täältä mitään suolilootaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 744197
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans823898Surullista
Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa572448Muuttunut käytös
Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?642286Väkeä oli liikkeellä
Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik371978- 491879
- 1041744
- 561652
Kummallista
Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?551643- 611521