Katsokaa tämä linkki miten Jeesus on hyvä Indoneesia kääntyy!

pahuus on voitettu

5

241

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • uskova_11412

      Itsehän kuvittelin aina että tämä teidän jumalanne häviäisi taistelun itselleen vasta sen tuhannen vuoden sortokauden jälkeen.

      • Demoniko

        Kommenttisi uskova_11412 on vähintäänkin kummallinen.Oletko sinä uskova.Jos uskovat tuommoisia ovat,en sellaiseksi tahdo tulla.


    • Näkökulmaa

      Luin jostakin profetian,että paljon muslimeja tulee kääntymään kristinuskoon.Ehkä silloin kun on maailmanlaajuinen viimeinen herätys.Hyvä uutinen kuitenkin.

    • Golgatan_uhri

      Hehe... Suomi24 satanic voimat jo kierouttaneet ulkoasun. Kuinka kauan kunnes koko kristitty maailma hoideltu? TODELLAKAAN jokin ikivanha taistelu ei tarkoita mitään kun joka hetki pahuuden valta vahvistuu maan päällä Suomi24 todistelut.

      • Variksenhenki

        Santtu?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      395
      5853
    2. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      18
      1786
    3. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      46
      1224
    4. Onko kaivatullasi ruuvit löysällä

      eli himmeä pääkoppa? 🪚
      Ikävä
      121
      1043
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      97
      938
    6. Asentajako putosi radiomastosta

      https://www.is.fi/tampereen-seutu/art-2000011707236.html Ihminen on kuollut pudottuaan radiomastosta Tampereen Teiskoss
      Tampere
      47
      933
    7. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      133
      919
    8. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      56
      914
    9. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      46
      897
    10. Miltä se tuntui

      Miltä se tuntui, kun ymmärsit minun ikävöineen sinua?
      Ikävä
      78
      861
    Aihe