oli...

kyllä noin,mutta ei aukea???
3180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En epäile ongelmaasi, ettei aukea. Mutta jos haluat tähän vastauksen joka auttaa siihen aukeamiseen, kannattas miettiä tota kysymystä pikkasen uusiks.
Esimerkiks semmoseks, mistä selviäis mistä on kysymys. jääkaappi? huussinovi? sepalus? No toivon kuitenkin että kysymykses liittyy tietotekniikkaan, kun tällä palsatalla kerran on.

Rosmo

Äänestä

piti vastata tohon aiempaa kysymääni jutskaan,eli vaihdoin ie:n firefoxiin ja nyt esim aapelia en saa enää auki,ie:ssa aukeaa kyllä,oisko javassa jotain?

Äänestä
  • vika on pelkästään aapelin ylläpidossa. hölmöt käyttävät vain microsoftin hilavitkuttimia, mitä kunnon ohjelmat ei patenttien takia saa ajaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


v.m.h kirjoitti:

kyllä noin,mutta ei aukea???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu