Tanjan kausi on lähtenyt todella hyvin käyntiin! Onnea Tanja! Toivottavasti kaikki menisi jatkossa yhtä hyvin ja Tanja pääsisi maailman cupin 3 parhaan joukkoon kauden päättyessä.
Tanja Poutiainen
5
1247
Vastaukset
- JuhaniOriginal
Tanja on loistava urheilija. Livenä nähtynä ilo katsoa. Siinä on terve sielu terveessä ruumiissa. Puhdas ja raikas treenaaja, loistava kilpailija joka ei pelkää 'isoja nimiä'.
- Schottler
löytyy sillä kunhan Kostelic ja Pärsön pääsee
maaliin asti Poutiainen on ihan statisti.- joo
...kunhan vaan pääsevät maaliin asti;)
- SuomalaistVert.
Onnea minunkin puolestani, Tanjalle sitä kuuluu lähettää!
Katsoin alppihiihdon, ja Tanja laski vahdikkaasti, tyylikkäästi mitä nyt Suomalaisesta voikaan toivoa.. *Myhäilee* ;D Itse en edes pysyisi pystyssä. Tanja sai tasapainon, suksen alta lähdössä hyvin takaisin. :) Siis, kun Tanjalta meinasi lähteä, sukset alta. ;( Onneksi, sai tasapainon takaisin.... ;)
-Suomalaist Vert- - tosi suomalainen
no eikö hän sanonu olevansa ruotsalainen, et se siitä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.824817- 1882178
- 1321822
- 1751455
- 341425
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161371ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj201329- 351116
Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh3181091- 781013