miten saada

Elikkä miten saada pippeli pysymään kovana ja pitempänä. Yleensä se on semmone 3cm ja erektios joku 7cm. Minulla on tulossa uintia ja en haluaisi ystävieni luulevam että minulla on milli muna. Olen siis 13.v
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos ne muut sitä tuijottaa ni sit ne on varmaan jotai homoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fgfbrbld kirjoitti:

Elikkä miten saada pippeli pysymään kovana ja pitempänä. Yleensä se on semmone 3cm ja erektios joku 7cm. Minulla on tulossa uintia ja en haluaisi ystävieni luulevam että minulla on milli muna. Olen siis 13.v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu