Onko tietoa kulkeeko bussi Munchenin lentokentältä Innsbruckiin läpi vuoden?
Minun pitäisi toukokuussa päästä Munchenistä Itävaltaan ja bussi vaikuttaisi sopivalta vaihtoehdolta.
Lentokentältä bussilla Innsbruckiin
2
581
Vastaukset
- Das bahn
Tuo ei asiaa kerro
http://meinfernbus.de/unser-angebot/linien/bus-muenchen-flughafen-innsbruck.html
Mutta junalla pääsee ainakin
http://www.bahn.de/i/view/overseas/en/index.shtml - maisemasuunnittelija
Kiitos, junan olenkin tutkinut mutta silti olen bussin kannalla = nopeampi vaihtoehto eikä tarvitse vaihtaa (junaa 2 krt kun lentokentältä lähden), koska haluan mennä Mittenwladin kautta. Loppukevään/kesän bussiaikataulu julkaistaan käsittääkseni maaliskuun lopulla, mutta olisin jo nyt halunnut tietää onko toukokuussa joka päivä ajoa. Ehkäpä kirjoitan heille suoraan, niin selvinnee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun624479KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1593368Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582687Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492594- 1352527
- 241903
- 241731
- 301636
- 1741600
- 391297