Sami-Henrik Niskanen istuu tuomiotaan muina miehinä vaikka on saanut tuomion lsh-rikoksesta, pahoinpitelystä ja taposta vuonna 2011.
Löytyy lisää: http://www.murha.info/phpbb2/viewtopic.php?t=10768
Lisäksi Valvira katsoo hänen olevan soveltuva lähihoitajaksi:
Terveydenhuollon ammattihenkilöiden tietopalvelu
Hakutulos
Nimi: SAMI-HENRIK NISKANEN
Syntymävuosi: 1973
Rekisteröintinumero: 60501410751
Oikeudet: lähihoitaja
LÄHIHOITAJA: Tuomittu Taposta ja (lapsen) seksuaalirikoksesta
11
4645
Vastaukset
- ♥♥♥♥♥♡♥
onko kuvia
- rampe55
Sami-Henrik Niskanen: http://www.murha.info/phpbb2/download/file.php?id=277
- reppanat
Konnat on sen verran vellipöksyjä, ei niitä kiinnosta kuin oma hyvinvointi, suurin osa reppanoista ei ala ottamaan lisäkakkua jonkun pedofiilin tai raiskaajan takia.
- sukua auerskalle?
Onko ollut samassa ringissä ja persekerhossa? Onko auerska hakattu jo monta kertaa vankilassa?
- olet oksettava
Ei ole Auerskaa hakattu Sinä alhainen liero ihmiseksi.
- Sami-Henrik
Kuvia löytyy mun facebook sivuilla. Terv. Sami-Henrik Niskanen ps. Nimettömät kirjoittajat ovat velliperseitä.
- Panostytär
Sami-Henrik kirjoitti:
Kuvia löytyy mun facebook sivuilla. Terv. Sami-Henrik Niskanen ps. Nimettömät kirjoittajat ovat velliperseitä.
Sinä oot velliperse mini kikkeli .ei aikaakaa ku oot takas linnassa
- Anonyymi
Panostytär kirjoitti:
Sinä oot velliperse mini kikkeli .ei aikaakaa ku oot takas linnassa
Ootko testannu Samin kikkeliä, kun tiedät koon ?
- tarkennus
Eivät nuo ole ihmisiä.
- kerhoperseestä
Maksettiinko tapporahaa 500 000 kuten auerskalle? Kannattaa valittaa ellei maksettu, on sukupuolisyrjintää.
- Anonyymi
Hän on nyt palannut Muhokselle.
Elelee kaikessa rauhassa.
Hänen isänsä oli Pohjolan Poikakodin ohjaaja ja entinen poliisi Helsingistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522045
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3271250Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.901107- 113938
- 35918
- 63875
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31849Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta21785Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos58769Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44711