Heippa ! Uusi suhde alussa .Olen tumma nainen, kohdteena tumma nainen , mies ristiverinen-tumma . Hieman ristiriita tässä on mun puolelta ollut, ei kuitenkaan mitään vakavaa.Katsoisitko miten matka jatkuu ? :) Kiitos !
Smile
7
253
Vastaukset
- olisiko
Nostan
- olisikohän
Smile ? Nostan
- olisikohan
Nostan
- 4Smile
Siis nyt en ymmärtänyt..,
Olet tumma nainen ja kohteenasi on tumma nainen JA ristiverinen tumma mies??? - olisiko
Hei sori ,mennyt näk kirjoitus hieman harakoille :D, tekevälle sattuu ...kohteena tumma mies ...
- 4Smile
Mennyt
Joku vaalea nainen tai joku lämminsydäminen.., sukulainen tai paljon elämää nähnyt nainen täällä on ollut, jonka suhteen on nyt hommat sopusoinnussa. Tulevaisuuden suunnitelmien suhteen kumminkin, on ollut hyvä pitää matalaa profiilia, sillä jokin peräti ravisteleva juttu tässä on ollut, jollain tapaa voi kyse olla selkäs takana puuhailusta, mutta josta oot kuitenkin voiton vienyt.
Nyt
Tosiasioitten hyväksymisessä, on nyt hirveä työmaa. Kaikki onnistumisen mahdollisuudet siinä kyllä on, mutta se voi olla jotakin sellasta joka ravistelee aika kovin. Tässä on vaalea aikuinen mies, tämä voi kyllä tarkoittaa sitä harmaa hiuksistakin..,en oo ihan varma, miten hopeahapset tulee kortteihin.., Tummista kavereista yleensä ajan myötä, tulee valkea hiuksisia. Enivei.., tässä on jotain luottamukseen liittyvää ja ja kevyttä mielen laatua..
Tulee Kotiin/perheeseen liittyvissä asioissa jokin asia vaatii oikeuden tapahtumista ja saattaa olla vaikeakin.Uutisointia menestyksestä/onnistumisesta ja tässä on ristiverinen nainen ja vaaleahko nainen
Nyt täällä on sitten se oikeinkin tumma mies, ellei oo virkamies sitten, mutta hälyn ympäriltäs laannuttua, vaivut unelmiisi ja sinua pikkusen nyppii, kun tää juttu on vähän vaativa. Sun ajatuksias hallitsee se, että ois tartuttava toimeen, mut mahdatko pelätä jotain asiaa, joka tulee ilmi ja tulee niin, ettet sen tuloon voi vaikuttaa?
Joku harvemmin tavattu ystäväsi ja jotakin kiukkua/suuttumusta/pahaa mieltä ja eron kortti. Tai jostain eroon pääsemistä TAI kolmas osapuoli. ja tälle et mitään mahda, et tulossa on jotain tiedonantoa jossain pitkään jatkuneessa jutussa ja sen myötä kuljet kohden yhden vaiheen loppua.
Vaikka tilanteet aikalailla elää tässä, kuitenkin sun kotis on oikeinpäin tai kääntyy oikeinpäin, kun saat jonkun viestin joka yllättää sut täysin..Mut nyt sun pitää olla tarkkana. Raha-asioissa on kaikki hyvin ja siltä osin valoisaa.
Johonin ystävään, jonka kanssa koet olevasi samoilla aallon taajuuksilla, tapahtuu iso muutos. Tämä voi myös kehoittaa jättämään vanhat kannattamattomat asiat. Vaikka saatkin asiasi balanssiin, haalit silti hartioilles liikaa kannettavaa ja itekses mietit sitä, että joudut puntaroimaan asioitas uusiksi ja miten niissä onnistut.
Sit tulee täysin puskista jotain, joka liittyy johonkin juttuun jossa oot kokenut jäänees ulkopuoliseksi. Jotenkin sun pitää nyt osata ratkaista mitä teet. Stressiä rakkaudessa. ja vaatii jonkun verran rohkeuttakin ja tässä on ristiverinen aikuinen mies.
Harmoniaa ja sitä, että saat olla ylpeä siitä, mitä olet jos saavuttanut. Vaikka sillai asiat on balanssissa - oot kumminkin ahistunut ja sit täs on joku vaaleahko mieskin ja jotenkin tähän liittyy rahasopimus asiat ja kaikki syy iloon ja juhlaan
Muutosten tuulet puhaltelevat ja onnea ja rakkauttakin näyttäisi olevan, silti taaperrat keskellä kilpailu tilannetta ja siihen voi osasyyllisenä olla jokin tieto, joka maailmalta korviisi kantautuu. Tilanne on haastava ja aiheuttaa pikkusen jännitteitä.
Eri paikkakunnalta jotain uutista, joka suo sinulle uuden mahdollisuuden, mutta valinnoilta et välty. Joku, johon olet kovasti kiintynyt - ehdottelee sulle vaikka mitä :)
Kortit loppus.., en siis tiedä, mihin asia vois liittyä, mutta mitä ilmeisimmin jotain ihan mukavaa on tulossa - olisiko
Iso kiitos Smile :)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ranskan vasemmistojohtaja: "Kyllä, meneillään on suuri väestönvaihto!"
Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon järkytti myöntämällä avoimesti sen, mitä tiedotusvälineet ovat pitkään pitä662242Valion maitotehtaalla kapina
Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa502194SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1622015Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää171791Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön851171Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.741093HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36292971Jumalauta! Ukraina hyökkää jo Suomeenkin!
Ukrainan drooneja tullut Suomeen ainakin kolme, ehkä enemmäkin! Syvälle Suomeen! Nyt on klovnipressa hukkapätkä mennyt T320909Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah99854- 56827