Terve,
Ihan extempore, seikkailu- ja kokeilumielessä juolahti tämmöinen mieleen!
Olen 25v komeahko, mukava ja asiallinen mies Espoon nurkilta.
Ota rohkeasti yhteyttä jos kiinnostaa niin jutellaan lisää ja vaihdellaan vaikka kuvia :) [email protected]
/
NaisSponsori miehelle PK-seutu :) ?
6
180
Vastaukset
- ???
Mikä on naissponsori?
- hjallis1
sponsoroinnin osapuoleen: Jotain toimintaa, erityisesti urheilua, rahallisesti tukeva henkilö tai yhtiö, "tukija", "rahoittaja".
Eli tässä tarjotaan naiselle mahdollisuus investoida peiton alle sutinaa
- Sponsoriksi
Suostut kantamaan firmani banderollia ja vetämään mainosteipit yllesi?
- Dyydsöni
Toki. Jaanko myös flayereita samaan aikaan? Ja eihän ole vahvaa liimaa? Saattaa nimittäin sattua, kun ottaa irti
- marta15
Oletko vaikea vammainen,kun et pysty hankimaan rahaa,muulla keinolla?
- Dyydsöni
Mitäs sinä sit tällä palstalla keikkötöiden perässä juokset jos kaikki kerran hyvin?
En ole vammainen, mut ihan heIvetin komee kyllä.. Ja kuten jo tekstissä ilmoitin, että seikkailumielellä mennään, joten korjauta luetun ymmärtäminen ja kirjoitustaito kuntoon niin voit olla nokkelampi. Enkä edes rahaa halua, koska oli vaan (kuten mainittu) extempore.
Ihan menestyvässä elämäntilanteessa elän ja saavuttanut ikään verrattuna paljon (en tarkoita lasta). En myöskään kuulu siihen ryhmään ketkä lähettää 200 työhakemusta päivittäin ilman mitään tulosta. Mikäli tarvitset apua työnhaussa niin konsultoin, koska olen hyvä siinä. 1vko niin olet töissä.
T. Mutsis alla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!1222798- 872461
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai651900- 1771853
- 561827
Oletko ymmärtänyt
Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?1581606Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin
"Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I461596- 1231413
Jokainen suomalainen on velvollinen puolustamaan Suomea
Kaikilla Suomen kansalaisilla on maanpuolustusvelvollisuus eli velvollisuus osallistua Suomen puolustamiseen. Miesten m4011346Paraneeko ilmapiiri nyt?
Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket281289