Mulla itsellä (olen tyttö) on todella outo tapa masturboida ja sitä ei edes voi selittää :) eli mitenkäs te muut masturboitte? työnnättekö sormia sinne sisään vai? Ja mitä mieltä ootte yleensä masturboinnista? onko se teidän mielestä syntiä tai etkö muuten vaan hyväksy sitä vai?
Tyttöjen masturboinnista
Minna
72991
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Eiköhän toi ole aika puhuttu aihe... Mut kunnon munaa ei voita mitkään omat hipellukset! Koitapa joskus!
no ei todellakaan ole syntiä!
ihanaa... :D
mut aika lievä synti se on jo ajatelet himotavasti niin se luokitetaan SYNNIKSI mut jos et ajatele mitään niin anna mennä vaan!KÄSITYÖT KUNNIAN=)
En henkilökohtaisesti ajattele sitä suurenakaan syntinä, koska parempihan se on kuin hypätä heti vieraisiin sänkyihin. ;>
No muttah. Nää ei nyt kaikki ole mun vakkari masturboimis tapoja mutta joitakin mitä muut on suositellu:
*suihku
*sormet
*tyyny
*sähköhammasharja :o
Joop, tossahan noita. Mie en yleensä edes työnnä mitään sisälle, vaan sormeilen klitorista. Siinä se.. ;)
Tyyny?
ihan samaa katoin..... mikä ei kuulu joukkoon, TYYNY? mit ihmet? :D
pimppaanne jotain kiihottavan tuntuista tyynyä vasten, näin kuulin