Hei muutin vahingossa (en tiedä miten sain se muutettua) kännykän spotifysta oma musiikki osiota niin, että soittolistat, kappaleet, artistit näkyvät luettelona eikä erillisinä palkkeina. Ja siinä näkyy myös äskettäin kuunnellut kappaleet.
Miten saan sen normaaliksi? Siis niin, että äskettäin kuunneltuja biisejä ei näy ja että spotify aukeaa heti soittolistoihin.
Pliis toivottavasti joku ymmärsi mitä tarkoitin ja osaa auttaa!
spotify
Maikku1567#
3
202
Vastaukset
- muu, mullon hikka,
Epänormaali on vähän hankala saada normaaliksi.
Lueppa ne spotifyn käyttöohjeet toisenkin kerran ajatuksella läpi, olethan sinä ne tietenkin lukenutkin jo?- homopersepaska
Vittu miten paska vastaus :D
- muumullon_hikka
homopersepaska kirjoitti:
Vittu miten paska vastaus :D
Erittäin hyvä vastaus on, ei ne ohjeet siellä huvikseen ole.
Hieno nimimerkki muuten sulla, oletko kauankin tiedostanut tämän?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096896Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1014570L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa473868TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133270Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6291875- 661278
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2021245Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551243- 91239
Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j481200