Baia di Conte

+++++

Hei,
Onko kellään kokemusta Blue village Baia di contesta ?

4

1260

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jala

      Viime kesänä ( heinäkuun alussa)olimme perheenä hotellissa. Mukana 7ja 6 vuotiaat lapset. Lapset pitivät allasalueesta, itse taas merestä. Jo kulunut hotelli ja ilmastointi ei huoneessa pelannut. Ruokasalissakaan ei ilmastointia, välillä tukalan kuuma syödä. Ruoka kohtuullisen hyvää,ei erikoista. Hotelli vähän sivussa kaikesta, joten autoa vuokrasimme muutamaksi päiväksi. Sardiniaan menisin takaisin en kuitenkaan juuri tähän hotelliin.

    • Sardegna

      Olispa hauska tietää itsekin lisää kohteesta siellä käynneiltä. Lähdemme tuonne 27.5. viikoksi. Ilmeisesti nyt talven aikana tekevät hotellille rempan. Toivottavasti ehtii valmiiksi ennen kesää.

    • kaikkinimetvarattu

      Moikka, me ollaan lähdössä 3.6. Soittelin Finnmatkoille ja lupailivat hotellin valmistuvan ennen ensimmäisiä matkoja :) Eli luultavasti uudessa terässä silloin. Edellisiä kuvia katsellen en paikalle lämmennyt yhtään. Aluksi vähän harmitti että olimme ostaneet matkan sinne, mutta nyt ei auta kun toivoa parasta! :)

    • matkakuumeG

      olemme varanneet matkan kyseiseen hotelliin. Se oon siis ilmeisesti remontoitu? Näytti kuvissa ainakin ihan siistiltä ja passelilta meille. Toisaalta kaipaamme rauhaa, joten sivussa sijaitseminen ei välttämättä ole huono juttu. Mutta olisihan sitä kiva päästä näkemään hiukan laajemmaltakin alalta Sardiniaa kun vaikuttaa kauniilta paikalta.
      Onko muita lähtijöitä elokuussa? :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      160
      10235
    2. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      53
      2789
    3. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      78
      2495
    4. 84
      2328
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      145
      2066
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      235
      1888
    7. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      44
      1372
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1335
    9. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      115
      1197
    10. Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!

      Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei
      Tv-sarjat
      34
      873
    Aihe