Runo 2

Jenni se varikolla Schumille pimppiä antaa,
räkä vain ikuisesti neitsyyttänsä kantaa,
Schumi se puristaa Jennin buuseria,
räkä se vaan on niin luuseria,
Schumi se ajoista voitot korjaa,
räkä se kännää ja puhuu pusikossa norjaa...
1210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mitä säkin karespukki siinä runoilet. Räikkönen on ihan jees urheilija vaikka joskus vähän nollaiskin. Kait siinä vormula hommas tulee tressiä kun henkensä kaupalla kurvailee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eikka Leikka kirjoitti:

Jenni se varikolla Schumille pimppiä antaa,
räkä vain ikuisesti neitsyyttänsä kantaa,
Schumi se puristaa Jennin buuseria,
räkä se vaan on niin luuseria,
Schumi se ajoista voitot korjaa,
räkä se kännää ja puhuu pusikossa norjaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu